TRZECIA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU                                     4 marca 2018

Msze Św. w Niedzielę : 8 3o, 10 oo (Czarna Łąka), 12 oo i 18 oo.

w tygodniu.: Wtorek, Środa, Czwartek i Piątek g. 18  oo, Sobota g. 18 oo (niedzielna)( nie będzie Mszy Św. w poniedziałek)

Droga Krzyżowa – Załom Piątek g. 18 3o, Czarna Łąka – Piątek po Mszy Św. o g. 16 45

Gorzkie Żale – Załom Niedziela g. 17 15, Czarna Łąka – Niedziela po Mszy Św. o g. 10

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Środę g. 18  oo

Koronka do Bożego Miłosierdzia piątek 17 5o

Godzinki ku czci NMP – niedziela 8 1o

Spowiedź Św. na pół godziny przed Mszą Św.

W trzecią niedzielę Wielkiego Postu Chrystus uświadamia nam, że już najwyższy czas, by dokonać radykalnego uporządkowania naszego życia. Każdy z nas jest prawdziwą świątynią, w której mieszka Pan Bóg, i trzeba zatroszczyć się, by była ona dla Niego godnym mieszkaniem.

W czwartek, 8 marca zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencjach kobiet na Mszę Świętą o godz. 18 oo

Wszystkich solenizantów i jubilatów polecamy Panu Bogu w naszych modlitwach.

Spotkania grup duszpasterskich:

Zapraszam;

katechezy dla młodzieży starszej i dorosłych poniedziałek i czwartek g. 19 oo

Kandydaci do Bierzmowania piątek Droga Krzyżowa i katecheza 18 3o.

Dzieci Komunijne – sobota g. 9 oo

Spotkanie Domowego Kościoła rejon Majowe i Dąbie w naszym Kosciele – sobota g. 10

Ministranci – sobota g. 11 oo. lektorzy g. 11 3o

Domowy Kościół – wspólnota II niedziela (dzisiaj) g. 15 oo

Wszystkim, którzy pomagają naszej parafii modlitwą, wsparciem finansowym na konto parafii,  jak i inną formą pomocy w przebudowie Kościoła Bóg zapłać.  W tej chwili zakończyliśmy prace przy wieży i dachu. Przygotowujemy  się finansowo na realizację elewacji którą wykonamy w okresie wiosenno-letnim. Prace budowlane trwają w piwnicach plebanii i pomieszczeniach Caritasu. Po ich zakończeniu zaczniemy tynkować przedsionek i piętro nad przedsionkiem.

Przy wyjściu z Kościoła można nabyć prasę katolicką; Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny.   LOsservatore Romano i  nowy numer Miłujcie się!!!

Caritas!!! Prowadzi akcję sprzedaży świec paschalnych i kartek wielkanocnych. Można również pomóc osobom samotnych zabierając torbę miłosierdzia. Bliższe info. Na plakacie przy wyjściu z Kościoła.