CZWARTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU                                   11 marca 2018

Msze Św. w Niedzielę : 8 3o, 10 oo (Czarna Łąka), 12 oo i 18 oo.

w tygodniu.: Wtorek, Środa, Czwartek i Piątek g. 18  oo, Sobota g. 18 oo (niedzielna)

Droga Krzyżowa – Załom Piątek g. 18 3o, Czarna Łąka – Piątek po Mszy Św. o g. 16 45

Gorzkie Żale – Załom Niedziela g. 17 15, Czarna Łąka – Niedziela po Mszy Św. o g. 10

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Środę g. 18  oo

Koronka do Bożego Miłosierdzia piątek 17 5o

Godzinki ku czci NMP – niedziela 8 1o

Spowiedź Św. na pół godziny przed Mszą Św.

Dzisiaj, w czwartą niedzielę Wielkiego Postu, Pan Jezus objawia nam, że Jego przyjście na świat jest wyrazem miłości Ojca do nas, a Jego wywyższenie na krzyżu stanie się dla nas źródłem zbawienia. Mimo że zbliża się już czas pasji Chrystusa, radujemy się, że zbliża się dla nas czas odkupienia.

We wtorek, 13 marca przypadnie 5. rocznica wyboru papieża Franciszka. Otoczmy w tym dniu Ojca Świętego i wszystkie jego dzieła naszymi serdecznymi modlitwami.

Wszystkich solenizantów i jubilatów polecam Panu Bogu w modlitwie

Spotkania grup duszpasterskich:

Zapraszam;

katechezy dla młodzieży starszej i dorosłych niedziela(dzisiaj), poniedziałek i czwartek g. 19

Kandydaci do Bierzmowania piątek Droga Krzyżowa i katecheza 18 3o.

Dzieci Komunijne – sobota g. 10  oo i 11 oo

Rodzice dzieci komunijnych dzisiaj po Mszy Św. o g. 12 oo

Ministranci – sobota g. 11 oo. lektorzy g. 11 3o

Domowy Kościół – wspólnota I niedziela (dzisiaj) g. 14 oo

Domowy Kościół – wspólnota III g. 9 oo

Wszystkim, którzy pomagają naszej parafii modlitwą, wsparciem finansowym na konto parafii,  jak i inną formą pomocy w przebudowie Kościoła Bóg zapłać. Przygotowujemy  się finansowo na realizację elewacji którą wykonamy w okresie wiosenno-letnim. Prace budowlane trwają w piwnicach plebanii i pomieszczeniach Caritasu. Po ich zakończeniu zaczniemy tynkować przedsionek i piętro nad przedsionkiem.

Przy wyjściu z Kościoła można nabyć prasę katolicką; Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny.   LOsservatore Romano i  nowy numer Miłujcie się!!!

Caritas!!! Prowadzi akcję sprzedaży świec paschalnych i kartek wielkanocnych. Można również pomóc osobom samotnych zabierając torbę miłosierdzia. Zwrot toreb do 18 marca!!! Bliższe info. Na plakacie przy wyjściu z Kościoła.