PIĄTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU                                           18 marca 2018

Msze Św. w Niedzielę : 8 3o, 10 oo (Czarna Łąka), 12 oo i 18 oo.

w tygodniu.: Czwartek i Piątek g. 18  oo, Sobota g. 18 oo (niedzielna)

Droga Krzyżowa – Załom Piątek g. 18 3o, Czarna Łąka – Piątek po Mszy Św. o g. 16 45

Gorzkie Żale – Załom Niedziela g. 17 15, Czarna Łąka – Niedziela po Mszy Św. o g. 10

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Środę g. 18  oo

Koronka do Bożego Miłosierdzia piątek 17 5o

Godzinki ku czci NMP – niedziela 8 1o

Spowiedź Św. na pół godziny przed Mszą Św.

W piątą niedzielę Wielkiego Postu Pan Jezus mówi otwarcie, że musi umrzeć, aby wydać plon obfity, że zostanie nad ziemię wywyższony na krzyżu, aby pociągnąć wszystkich do siebie. Starajmy się jak najpełniej przez osobiste nawrócenie współuczestniczyć z Panem Jezusem w Jego dziele odkupienia każdego z nas.

Jutro przypada uroczystość św. Józefa, oblubieńca Najświętszej Maryi Panny i patrona Kościoła.

Za tydzień Niedzielą Palmową Męki Pańskiej rozpoczynamy Wielki Tydzień. Na początku każdej Mszy Świętej pobłogosławimy palmy. Przed Sumą o godz. 12 oo zgromadzimy się przed kościołem, skąd wyruszy uroczysta procesja na pamiątkę wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy.

Niech św. Józef opiekuje się solenizantami i jubilatami rozpoczynającego się tygodnia.

Spotkania grup duszpasterskich:

Zapraszam;

Kandydaci do Bierzmowania piątek Droga Krzyżowa i katecheza 18 3o.

Dzieci Komunijne – sobota g. 10  oo i 11 oo

Ministranci – sobota g. 11 oo. lektorzy g. 11 3o

Wszystkim, którzy pomagają naszej parafii modlitwą, wsparciem finansowym na konto parafii,  jak i inną formą pomocy w przebudowie Kościoła Bóg zapłać. Przygotowujemy  się finansowo na realizację elewacji którą wykonamy w okresie wiosenno-letnim. Prace budowlane trwają w piwnicach plebanii i pomieszczeniach Caritasu. Po ich zakończeniu zaczniemy tynkować przedsionek i piętro nad przedsionkiem.

Przy wyjściu z Kościoła można nabyć prasę katolicką; Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny.   LOsservatore Romano i  nowy numer Miłujcie się!!!

Caritas!!! Prowadzi akcję sprzedaży świec paschalnych i kartek wielkanocnych. Serdeczne podziękowanie za torby miłosierdzia