DWUDZIESTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                                      19 sierpnia 2018

Msze Św. w niedzielę – 8 3o, 10 oo (Czarna Łąka,) 12 oo i 19 oo.

W tygodniu; Sobota (niedzielna)  Msza Św. g. 19 oo

Koronka do Bożego Miłosierdzia w Piątek 18 5o,

Godzinki do Maki Bożej niedziela 8 1o

Sakrament pokuty na ok. pół godziny przed Mszą Św.

Pan Jezus poucza dzisiaj swoich słuchaczy, że On jest z nami i pozostanie obecny i żywy pod postacią chleba i wina. Każdy z nas może skorzystać z tego ożywiającego pokarmu, który nam zostawił. Co więcej, karmienie się Jego Ciałem i Krwią jest warunkiem koniecznym, aby osiągnąć życie wieczne. Nie lekceważmy tego.

W przyszłą niedzielę uczcimy Najświętszą Maryję Pannę Częstochowską.

Niech Chrystus żyjący na wieki obficie błogosławi solenizantom i jubilatom tego tygodnia.

Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką: Niedziela, Gość niedzielny, Mały Gość Niedzielny.

Zbliża się termin wrześniowej adoracji Małe Jerycho. Jest kilka godzin wolnych, zapraszam do zapisywania się w zakrystii.

Od 1 września wracamy do Mszy Św. wieczornej o g. 18 oo

Serdeczne podziękowania składam wszystkim wspierającym modlitewnie i finansowo przebudowę naszego Kościoła. Bóg Zapłać.