NAJŚW. MARYI PANNY CZĘSTOCHOWSKIEJ                                    26 sierpnia 2018

W tygodniu; Czwartek, Piątek i Sobota (niedzielna)  Msza Św. g. 19 oo

Czarna Łąka –  Msza Święta Piątek g. 18 oo.

Koronka do Bożego Miłosierdzia w Piątek 18 5o,

Godzinki do Maki Bożej niedziela 8 1o

Sakrament pokuty na ok. pół godziny przed Mszą Św.

Uroczystość Matki Bożej Jasnogórskiej, czczonej jako Królowa Polski i główna patronka naszego narodu, skłania nasze serca ku jeszcze większemu zawierzeniu Jej naszych losów. Wsłuchani w słowa Maryi: uczyńcie wszystko, co wam mówi mój Syn, starajmy się wiernie wypełnić Jej wskazania.

W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Msza Św. i Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi o godz. 9 oo. Małe Jerycho (całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu). Jest kilka godzin wolnych zapraszam do zapisywania się w zakrystii.

Dnia 1 września wspominamy 79. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Będziemy się modlić o pokój na świecie oraz za wszystkie ofiary wojny.

Od 1 września wracamy do Mszy Św. wieczornej o g. 18 oo

Opiece Maryi powierzamy solenizantów i jubilatów tego tygodnia.

Serdeczne podziękowania składam wszystkim wspierającym modlitewnie i finansowo przebudowę naszego Kościoła. Bóg Zapłać.