Sanktuarium Dzieci Fatimskich w Szczecinie na os. Kasztanowym 85, serdecznie zaprasza wszystkie dzieci z terenu naszej Archidiecezji na spotkanie z chłopcem z Brazylii, 10-letnim Lucasem Maeda de Olivera, cudownie uzdrowionym za wstawiennictwem dwojga pastuszków z Fatimy – Franciszka i Hiacynty. Spotkanie modlitewne rozpocznie się uroczystą Mszą Świętą 8 września br. (tj. sobota) o godz. 10.00 pod przewodnictwem Ks. Biskupa Henryka Wejmana. Po Mszy Świętej nastąpi świadectwo uzdrowionego chłopca i jego rodziców, błogosławieństwo relikwiami świętych Franciszka i Hiacynty oraz poczęstunek. Szczególnie zapraszamy dzieci, które w tym roku rozpoczną bezpośrednie przygotowanie do Pierwszej Komunii Świętej.
KANCLERZ KURII
Ks. kan.