TRZYDZIESTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                                 28 października 2018

Msze Św. w niedzielę – 8 3o, 10 oo (Cz. Łąka,) 12 oo i 18 oo, sobota g. 18 oo (niedzielna).

Sakrament pokuty – ok. pół godziny przed Mszą Św.

Godzinki do Matki Bożej – niedziela 8 1o.

Koronka do Miłosierdzia Bożego g. 17 5o.

Poniedziałek Msza Św. g. 8 oo (pogrzebowa)

Wtorek – Msza Św. i Różaniec g.18 oo. Liturgia Słowa I wspólnoty neokatechumenalnej g.19

Środa – Nowenna do MBNP i Msza Św. g. 18 oo. Po Mszy Św. i Różańcu zapraszam wszystkich parafian, młodzież przygotowującą się do Bierzmowania, dzieci na procesję ze świętymi. Każdy uczestnik przynosi do Kościoła obraz lub figurę świętego (mogą być duże, małe) i znicz i w procesji udamy się do symbolicznego grobu w naszym parku przy Kościele. Przyjdźmy licznie wierząc w opiekę naszych świętych patronów.

Czwartek– przypada uroczystość Wszystkich Świętych. Jest to święto nakazane i dzień wolny od pracy, dlatego Msze Święte będą sprawowane w porządku niedzielnym. W ten dzień modlimy się o liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne z okazji pierwszego czwartku miesiąca.

Piątek Dzień Zaduszny, czyli we wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, będziemy modlić się za zmarłych. Zapraszam na Mszę Świętą o godz. 9 oo, i 18 oo. Po Mszy Św. o g. 18 oo wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Najświętszego serca Pana Jezusa. Spowiedź św. z okazji I piątku miesiąca od 17 3o.  Po Mszy Św, o g. 9 oo odwiedzę chorych w ich domach.

Spotkanie Oazy Dzieci Bożych kl. IV – VI g. 16 45. Prowadzi animatorka Gabrysia (odwołane)

Spotkanie kl. VII i VIII – Przygotowanie do Sakramentu  Bierzmowania g. 19 oo. (odwołane)

Czarna Łąka. – Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Św. 16 15. Różaniec poniedziałek i wtorek  g. 17 oo. Spowiedź św. 16 1o

Sobota – pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź wynagradzająca 8 3o. Msza Św. z komunią wynagradzającą i Różaniec z rozważaniami g. 9 oo. Po Mszy Św. rozpoczęcie Małego Jerycha (całodobowej adoracji Najświętszego Sakramentu)

Spotkanie Oazy Dzieci Bożych kl. I – III g. 9 5o. Prowadzi animatorka Kinga (odwołane)

Zbiórka ministrantów g. 11 (młodsi) 11 3o lektorzy. (odwołane)

Msza Św. wieczorna sprawowana w duchu niedzieli g. 18 oo.

Tradycyjnie już od 1 listopada rozpoczyna się czas naszej szczególnej modlitwy za zmarłych. Po każdej Mszy Sw. w listopadzie modlimy się za naszych zmarłych w modlitwie wypominkowej. Kartki na wypominki są wyłożone przy wyjściu z Kościoła,

Codziennie od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych.

Jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzę, aby Chrystus zawsze wskazywał im pewną drogę do zbawienia.

Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką: Niedziela, Gość niedzielny, Mały Gość Niedzielny i L Osservatore Romano.

Wszystkim wspierającym naszą parafię, a szczególnie przebudowę Kościoła serdeczne Bóg Zapłać.

Dariusz Kiljan