JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA              25 listopada 2018

Msze Św. – Niedziela 8 3o, 10 oo Czarna Łąka, 12 oo i 18 oo. Sobota Msza Św. o g. 18 oo (niedzielna)

Sakrament pokuty przed każdą Mszą Św. na ok. pół godziny.

Pan Jezus wielokrotnie poucza nas o swoim królestwie, a przez swoje wcielenie urzeczywistnił słowa: „bliskie jest królestwo Boże”. Odnawiając nasze zawierzenie i uznając królewską godność Chrystusa, pragniemy na co dzień budować Jego królestwo prawdy, pokoju i zbawienia.

Poniedziałek – Mszy Św. nie będzie.

Wtorek – Msza Św. g 18 oo intencja +Leon, +Helena, +Walenty, Paulina Ziębka. Modlitwa wypominkowa  za naszych zmarłych.

Liturgia Słowa Neokatechumenat wspólnota I g.19 oo

Środa – Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy  i Msza Św. g.18 oo. Intencja Mszy Św. + Zofia, +Henryk, + Grabińscy, +Jan Urbaniak i zmarli z tej rodziny. Modlitwa za zmarłych i Koło Biblijne.

Czwartek – Msza Św. g.18 oo. Intencja Mszy Św., +Regina w miesiąc po pogrzebie. Modlitwa za zmarłych i Liturgia Słowa Neokatechumenat wspólnota II g. 20 oo.

Piątek – Koronka do Bożego Miłosierdzia g. 17 5o Msza Św. g. 18 oo. Święto Św. Andrzeja Apostoła.

Intencja Mszy Św. wolna…………………………… Wypominki za zmarłych.

Spotkanie Oazy Dzieci Bożych  kl. IV-VI g. 16 45. (animatorka Gabrysia)

Kandydaci do Bierzmowania g. 18 45.

Sobota – Spowiedź święta wynagradzająca za grzechy g. 8 3o

Msza Św. Różaniec i Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP g. 9 oo

i rozpoczęcie Małego Jerycha (całodobowej adoracji Najświętszego Sakramentu)

Msza Św. (niedzielna) g. 18 oo. Intencja wolna………………………….

Oaza Dzieci Bożych kl. 1-3 g. 9 50.( animatorka Kinga)

Zbiórka ministrantów 11 oo młodsi, 11 3o starsi.

Eucharystia wspólnot Neokatechumenalnych g. 19 oo

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent. Jest to okres roku liturgicznego przygotowujący nas do świąt Bożego Narodzenia. Również w niedzielę będzie miała miejsce wizytacja Ks. Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi. Dostojnego Pasterza gościć będziemy w Czarnej Łące o g. 10  w Załomiu g. 12 oo. Serdecznie zapraszam wszystkich parafian na te uroczystości.

Zachęcam do nabywania prasy katolickiej. Szczególnie polecam; Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, L Ossarvatore Romano.

Solenizantów i jubilatów otaczam serdeczną pamięcią i modlitwą.

W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności Tatę Ks. Jana Jermaka, Proboszcza z Klinisk Wielkich śp. Mariana Jermaka.Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Pogrzeb odbędzie się w Choszcznie, we  najbliższy wtorek. Msza Św. g. 12 oo. W Kościele pw. Narodzenia  NMP przy ul. Ks. prałata Jana Abramskiego.

Trwa przebudowa naszego Kościoła. Proszę o wsparcie na elewację i docieplenie świątyni. Ofiary można składać na konto parafii lub na tacę. Koperty  na ten cel są wyłożone przy wyjściu z Kościoła.

Ks. Darek Kiljan