NARODZENIE PAŃSKIE                                                                               25 grudnia 2018

Msza w nocy

Msze Św. – Niedziela i święta  8 3o, 10 oo Czarna Łąka, 12 oo i 18 oo. Sobota Msza Św. o g. 18 oo (niedzielna)

Sakrament pokuty przed każdą Mszą Św. na ok. pół godziny.

Godzinki ku czci NMP niedziela g. 8 1o

Drodzy Parafianie i Goście, w tę świętą noc Bożego narodzenia zgromadziliśmy się we wspólnocie Kościoła, aby dzielić radość z przyjścia Pana. Narodzenie Jezusa przyniosło ludzkości upragnione zbawienie, nadzieję i pokój serc. Życzmy sobie nawzajem, aby w tegoroczne święta Pan Bóg na nowo znalazł miejsce i narodził się w naszych sercach, rodzinach i parafialnej wspólnocie. Jak Wasz Proboszcz życzę Wam, Drodzy Parafianie, Waszym Gościom i wszystkim obecnym w świątyni, wszelkich Bożych łask oraz przepięknych świątecznych dni w gronie najbliższych.

W uroczystość Bożego Narodzenia oraz drugi dzień świąt Msze Święte w naszym kościele według porządku niedzielnego.