ŚW. SZCZEPANA, PIERWSZEGO MĘCZENNIKA                      26 grudnia 2018

Dzisiejsze święto ukazuje nam nie tylko przykład niezachwianej wiary pierwszego męczennika, św. Szczepana, ale prawdę o chrześcijańskim życiu. Radość płynąca z Bożego narodzenia musi prowadzić nas do jeszcze gorliwszej wierności Zbawicielowi.

Jutro obchodzimy święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty, podczas Mszy Świętej o godz. 9 oo pobłogosławimy wino.

W piątek, w święto Młodzianów, męczenników z Betlejem, pragniemy modlić się w intencji dzieci nienarodzonych i niemowląt w czasie Mszy Św. o g.. 9 oo

Od piątku rozpoczniemy odwiedziny duszpasterskie mieszkańców parafii.

Plan kolędy;

28 grudnia piątek Produkcyjna klatki 15, 17, 19, 21

29 grudnia sobota Produkcyjna 23,25,27,29

30 grudnia niedziela Produkcyjna 31,33 i domki 28, 26, 24

Pozostały plan kolędy podam w niedzielę Św. Rodziny.

Najbliższa niedziela –  święto Świętej Rodziny z Nazaretu – będzie dla nas okazją do szczególnej modlitwy w intencji małżeństw i rodzin.

Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz Wydziału Teologicznego w Szczecinie..