OBJAWIENIE PAŃSKIE    06 stycznia 2019

Msze Św. – Niedziela 8 3o, 10 oo Czarna Łąka, 12 oo i 18 oo. Sobota Msza Św. o g. 18 oo (niedzielna)

Sakrament pokuty przed każdą Mszą Św. na ok. pół godziny.

Godzinki ku czci NMP niedziela g. 8 1o

W tygodniu Msza Św. od wtorku do piątku o g. 9 oo

W osobach Mędrców ze Wschodu, którzy przybywają oddać pokłon nowonarodzonemu Królowi, odnajdujemy ludzi wszystkich ras, języków i religii, wezwanych do rozpoznania w Chrystusie jedynego Zbawiciela. Dzisiaj możemy też wesprzeć misyjne dzieła Kościoła.

Zgodnie z dawnym zwyczajem zabierzmy ze sobą pobłogosławioną kredę, aby oznaczyć drzwi naszych domów na znak przyjęcia Wcielonego Syna Bożego. Woń kadzidła niech napełni nasze mieszkania na znak, że wszystko w naszym życiu pragniemy czynić na większą chwałę Bożą.

Przedłużając radość dzisiejszej uroczystości, weźmy udział w Orszaku Trzech Króli. Początek o godz. 11 oo przy Stodole.

Trwają odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii. Plan kolędy dostępny jest na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej parafii. W tym tygodniu odwiedzę mieszkańców;

06 stycznia Niedziela- Cicha,  tzw. Belweder, Domowa, Przyjemna.

07 stycznia poniedziałek Przytulna, Mała, Przygodna, Zimowa, Nieduża, Lubczyńska 5 a,b,c,d, Beztroska

08 stycznia wtorek  1 ksiądz Przyjemna, Lubczyńska, 11, a,b,c,d,e, 7,a, b,c,d Sosnowa,  Wierzbowa

2 ksiądz Akacjowa, Brzozowa

09 stycznia środa     1 ksiądz Szyszkowa, Dębowa, Klonowa.

1. ksiądz Chabrowa Magnolii, Lubczyńska za Chabrową

10 stycznia czwartek 1 ksiądz Poranna, Cisowa, Lipowa

2 ksiądz Lubczyńska za DAF 37-40 i Lipowa

11 stycznia piątek  1 ksiądz Lubczyńska 40 a do końca 48 j

2 stycznia Parkowa 1,3,5, 7,9,11,14,16,18,24

12 stycznia  sobota 1 ksiądz Lubczyńska 1, 1a,  bloki 61, 63, 65,

2 ksiądz Lubczyńska Lubczyńska od nr 2 prawa  strona od Kościoła do dużego sklepu

13 stycznia niedziela  Lubczyńska bloki 67,69, 45, 49

Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy w środę o godz. 9 oo.

Zbiórka ministrantów sobota g. 11 oo

Domowy Kościół III sobota g. 9 oo

Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Do nabycia Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Miłujcie się i LOsservatore Romanao

Solenizantom i jubilatom nadchodzących dni życzymy pokoju serc oraz Bożej opieki na codziennych drogach życia. Wszystkim wspierającym przebudowę naszego Kościoła składam serdeczne Bóg Zapłać.

KOLĘDOWANIE !!! Zapraszam serdecznie naszych parafian na kolędowanie z naszym parafialnym chórem. Niedziela 13 stycznia po wieczornej Mszy Św. W programie wieczoru kolędy znane i te zapomniane, recytacja wierszy o tematyce bożonarodzeniowej i wspólne śpiewanie. Warto przyjść i pogłębić świąteczny czas. Zapraszamy wraz z chórem.

Ks. Darek Kiljan