DRUGA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU.  20 stycznia 2019 r.

Msze Św. – Niedziela 8 3o, 10 oo Czarna Łąka, 12 oo i 18 oo. Sobota Msza Św.  g. 18 oo (niedzielna)

Sakrament pokuty przed każdą Mszą Św. na ok. pół godziny.

Godzinki ku czci NMP niedziela g. 8 1o

W tygodniu Msza Św. od wtorku do piątku o g. 9 oo

1. Najświętsza Ofiara Chrystusa, której pamiątkę sprawowaliśmy, zjednoczyła nas wokół ołtarza. W Tygodniu Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan prosimy dobrego Boga, aby wszyscy wyznawcy Chrystusa stanowili „jedno serce i jednego ducha”, dając w ten sposób czytelne świadectwo wobec świata

1. W Panamie trwają Światowe Dni Młodzieży. Zapraszam do śledzenia relacji ze spotkania papieża z młodzieżą oraz do modlitwy w intencji papieża i młodych całego świata. Włączając się duchowo w to niecodzienne wydarzenie.

1. Trwają duszpasterskie odwiedziny rodzin naszej parafii. Kolęda. W dni powszednie kolęda rozpoczyna się o g. 15 3o, w soboty i niedzielę od g. 14 oo.

Plan kolędy jest następujący;

20 stycznia niedziela Jaśminowa, Cicha

21 stycznia poniedziałek Osiedlowa Goleniowska, Polna,

22 stycznia wtorek Szeroka, Krótka, Fiołkowa. Rzemieślnicza

23 stycznia środa Wiejska lewa strona

24 stycznia czwartek Wiejska prawa strona

Czarna  Łąka

25 stycznia piątek Turystyczna lewa strona i Wczasowa

26 stycznia  sobota ulice po lewej stronie od 10 godziny

27 stycznia niedziela ulice po prawej stronie za Turystyczną

28 stycznia poniedziałek Turystyczna prawa strona i nowe Osiedle ul.Goleniowska

29, 30 i 31 stycznia wtorek, środa i czwartek kolęda dodatkowa

1. Zbliża się okres ferii zimowych. Zachęcam rodziców, aby zatroszczyli się o możliwość uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii dzieci i młodzieży biorących udział w różnych formach wypoczynku zimowego.

1. W poniedziałek obchodzimy Dzień Babci, a we wtorek Dzień Dziadka. Wszystkim składam najserdeczniejsze życzenie i zapraszam do modlitwy za bliskich naszym sercom babcie i dziadków.

1. Solenizantów i jubilatów tygodnia polecamy opiece świętych patronów i otaczamy serdeczną modlitwą.

1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Do nabycia Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Miłujcie się i L Osservatore Romano

1. Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy w środę o godz. 9 oo.

1. Wszystkim wspierającym przebudowę naszego Kościoła składam serdeczne Bóg Zapłać.