SZÓSTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                                                17 lutego 2019

Msze Św. – Niedziela 8 3o, 10 oo Czarna Łąka, 12 oo i 18 oo. Sobota Msza Św.  g. 18 oo (niedzielna).

W tygodniu od wtorku do soboty g. 18 oo.

Sakrament pokuty przed każdą Mszą Św. na ok. pół godziny.

Godzinki ku czci NMP niedziela g. 8 1o  Św.

Koronka do Bożego Miłosierdzia piątek g, 17 5o.

Słowa dzisiejszej Ewangelii nie są wyłącznie przypomnieniem obowiązku troski o głodnych, ubogich i cierpiących. Chrystus oczekuje od nas serc i umysłów zdolnych dostrzegać prawdziwe źródła ludzkiej biedy. Początkiem takiej postawy jest właściwy dystans do wszystkiego, co sami posiadamy.

Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy w środę o godz. 18 oo.

W piątek z okazji Święta Katedry Świętego Piotra Apostoła, podczas Mszy Świętej o godz. 18 oo będziemy modlili się o ducha apostolskiej gorliwości, zdrowie i potrzebne łaski dla papieża.

Spotkania grup duszpasterskich;

Wtorek g. 19 oo Liturgia Słowa Neokatechumenat I.

Środa po Mszy Św. o g. 18 oo Krąg biblijny

Czwartek Spotkanie animatorów Domowego Kościoła rejonu Majowe g. 19 oo

Piątek g. 16 45 Oaza Dzieci Bożych starszych

18 45 Spotkanie przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania

Sobota 11 oo Zbiórka ministrantów. 11 3o Zbiórka lektorów

11 45 Oaza Dzieci Bożych młodszych

19 oo Eucharystia dla wspólnot Neokatechumenalnych

Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Do nabycia Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Miłujcie się i L Osservatore Romano. Najmłodszym czytelnikom polecam, Mały Gość Niedzielny

Boże błogosławieństwo niech towarzyszy wszystkim drogim jubilatom i solenizantom.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

• 22 II – święto Katedry Świętego Piotra Apostoła,
  • 23 II – św. Polikarp (ok. 69-155), męczennik, ustanowiony przez św. Jana Apostoła biskupem Smyrny.