SIÓDMA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                                                          24 lutego 2019

Msze Św. – Niedziela ; 8 3o, 10 oo Czarna Łąka, 12 oo i 18 oo. Sobota Msza Św.  g. 18 oo (niedzielna)

W tygodniu Msza Św. od wtorku do piątku g. 18 oo

Sakrament pokuty przed każdą Mszą Św. na ok. pół godziny.

Godzinki ku czci NMP niedziela g. 8 1o

Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy w środę o godz. 18 oo. Msza Św. i zmiana tajemnic Żywego Różańca oraz spotkanie formacyjne dla róż różańcowych po Mszy Świętej.

W czwartkowy wieczór zapraszam do modlitwy w intencji; o nowe powołania kapłańskie i zakonne, zwłaszcza z naszej wspólnoty parafialnej.

W Piątek – przypada pierwszy piątek miesiąca. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy Św. o g. 18 oo. Spowiedź święta o godz. 17 3o. Koronka do Bożego Miłosierdzia g, 17 5o. Odwiedziny chorych od g. 9 oo.

Czarna Łąka – Spowiedź Św. g. 16 3o. Koronka do Bożego Miłosierdzia piątek g, 16 35. Msza Św.  g. 16 45.

W piątek 1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Niech tego dnia towarzyszy nam pamięć i modlitwa za bohaterów naszej Ojczyzny. Po Mszy Świętej wieczornej odśpiewamy „Boże, coś Polskę”, zawierzając przyszłość Polski Bożej opiece.

Czcicieli Niepokalanego Serca Matki Bożej zapraszam w sobotę na Mszę Świętą o godz. 9 oo.

Po Mszy Św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i rozpoczęcie „Małego Jerycha” (całodobowej adoracji Najświętszego Sakramentu).

Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Do nabycia Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Miłujcie się i L Osservatore Romano

Wszystkim wspierającym przebudowę naszego Kościoła składam serdeczne Bóg Zapłać.

Solenizantom i jubilatom tygodnia życzę obfitych Bożych darów i wielu znaków ludzkiej miłości.

Spotkania grup duszpasterskich;

Wtorek g. 19 oo Liturgia Słowa Neokatechumenat I.

Piątek g. 16 45 Oaza Dzieci Bożych starszych

18 45 Spotkanie przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania