PIĄTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU                           7 kwietnia 2019

Msza Święta w parafii Załom;  Niedziela ; 8 3o, Załom 10 oo Czarna Łąka i Gorzkie Żale. W czasie Gorzkich Żali sakrament pokuty, 12 oo i 18 oo, Załom. Sobota Msza Św.  g. 18 oo (niedzielna)

W tygodniu Czarna Ł. piątek 16 45 i Droga Krzyżowa.

Sakrament pokuty przed każdą Mszą Św., na około pół godziny.

Godzinki ku czci NMP niedziela g. 8 1o

Nabożeństwo Drogi krzyżowej w naszej świątyni w piątki o godz. 18 3o.

Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17 15.

Kojące spojrzenie Chrystusa i słowa przebaczenia, których doświadczyła kobieta cudzołożna, odkrywają przed nami najgłębszy sens Wielkiego Postu. Pan Bóg pragnie nam przebaczyć i darować nowe życie w Jezusie Chrystusie.

Za tydzień obchodzimy niedzielę Męki Pańskiej, zwaną Niedzielą Palmową. Podczas wszystkich Mszy Świętych dokonam błogosławieństwa palm. Po zakończeniu Mszy Św. o g. 12 oo, odbędzie się konkurs na najpiękniejszą palmę. A na rozpoczęcie liturgii procesja z palmami. W Czarnej Łące konkurs na najpiękniejszą palmę w czasie Mszy Św. o g. 10 oo

W następną niedzielę harcerze będą sprzedawali ciasta i słodycze. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na działalność drużyny harcerskiej.

Spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza, poświęcone przygotowaniu świątecznej liturgii, w sobotę o godz. 11 oo. Po zbiórce będziemy czyścili nasz park z liści i śmieci. Zapraszam też innych do pomocy. Początek 11 45.

Solenizantom i jubilatom składamy życzenia obfitych Bożych darów.

Zachęcam do lektury prasy katolickiej; Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Miłujcie się! I L Ossarvatore Romano.

Wszystkim wspierającym przebudowę naszego Kościoła składam serdeczne Bóg Zapłać.  Powracamy też do idei tacy 2 niedzieli miesiąca, za tydzień składka przeznaczona jest na tynkowanie przedsionka. Pracę najprawdopodobniej rozpoczniemy w poniedziałek.

Spotkania grup duszpasterskich;

W środę nie odbędzie się Koło Biblijne, ponieważ pomagam w spowiedzi rekolekcyjnej w sąsiedniej parafii.

Piątek – Oaza Dzieci Bożych starszych g. 16 45

Sobota Zbiórka ministrantów i  Lektorów g. 11 oo