DWUNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 23 czerwca 2019

Msze Św. w naszej Parafii; Niedziela – 8 3o i Litania do NSPJ, (Czarna Łąka 10 oo i litania do NSPJ, 12 oo i 19 Sobota g. 19 oo (niedzielna). Msza Św. w tygodniu;poniedziałek, środa, czwartek i piątek g. 19 oo. Po Mszy Św. Nabożeństwo do NSPJ. Wtorek Mszy Św. nie będzie.

Nabożeństwa – Środa -Nowenna do MBNP g. 19 oo.

Piątek -Koronka do Bożego Miłosierdzia. g. 18 5o

Godzinki ku czci NMP niedziela g. 8 05.

Jak każdej niedzieli Pan Bóg obficie zastawia dla nas stół słowa i Eucharystii. Pozostając w klimacie uroczystości Bożego Ciała, pragniemy jeszcze głębiej wnikać w tajemnicę Boga, który pozostał z nami pod postaciami chleba i wina. Niech umocnieniu naszej wiary posłuży udział w wieczornych Mszach Świętych połączonych z procesją eucharystyczną wokół świątyni.

Bieżący tydzień obfituje w uroczystości liturgiczne. Jutro przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela. Msza Święta o godz. 9 oo.

Czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciałą. Poświęcenie wianków i pierwocin ziemi po Mszy Św.

W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza Święta godz.19 oo.

Z inicjatywy św. Jana Pawła II jest to Światowy Dzień Modlitwy o Uświęcenie Kapłanów.

Z kolei w sobotę obchodzimy uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

Z okazji przypadającego dzisiaj Dnia Ojca składam serdeczne życzenia i zawierzam ojców opiece św. Józefa.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, L, Ossarvatore Romano. Nowy numer Miłujcie się!

Solenizantów i jubilatów tygodnia otaczamy serdeczną myślą i darem modlitwy.

Wyrażam wdzięczność wszystkim wspierającym przebudowę naszego Kościoła. Bóg Zapłać.

W środę odbędzie się ostatnie przed wakacjami spotkanie DK 2 g. 17 oo na plebanii.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

• 24 VI – narodzenie św. Jana Chrzciciela,
  • 29 VI – święci Piotr i Paweł (I w.), Apostołowie, męczennicy. Ks. Darek Kiljan proboszcz