TRZYNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 30 czerwca 2019

Msze Św. w naszej Parafii; Niedziela – 8 3o, Czarna Łąka 10 oo, 12 oo i 19 Sobota g. 19 oo (niedzielna).

Msza Św. w tygodniu w lipcu i sierpniu środa 19 oo czwartek 9 oo piątek g. 19 oo.

Nabożeństwa – Środa -Nowenna do MBNP g. 19 oo.

Piątek -Koronka do Bożego Miłosierdzia. g. 18 5o

Godzinki ku czci NMP niedziela g. 8 05.

Biuro parafialne czynne środa i piątek 19 3o – 20 oo lub umówienie na telefon 665 133 700

Nowa jakość życia, do jakiej zaprasza nas Chrystus, jest nie tylko wyzwaniem, ale nade wszystko obietnicą Mistrza. Udział w niedzielnej Eucharystii pozwala nam z nowej perspektywy spojrzeć na własne życie i wydarzenia wokół nas.

W pierwszy czwartek miesiąca Msza Święta dziękczynna za dar Eucharystii i kapłaństwa o g. 9 oo.

Msza Święta wynagradzająca Najśw. Sercu Pana Jezusa za nasze grzechy w piątek o g. 19 oo Spowiedź św. od godz. 18 3o dp 19 oo. Odwiedziny duszpasterskie chorych od. g. 9 oo.

Szafarze w lipcu nie odwiedzają chorych.

Czarna Łąka – spowiedź św. 17 45. Msza Św. g. 18 oo

Na czas wypoczynku polecamy dobrą lekturę. W tym tygodniu do nabycia Niedziela, Gość Niedzielny, L, Ossarvatore Romano, Miłujcie się!

Solenizantów i jubilatów pierwszych dni lipca zawierzam opiece Matki Bożej i świętych patronów.

Wyrażam wdzięczność wszystkim wspierającym przebudowę naszego Kościoła. Bóg Zapłać.