CZTERNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 7 lipca 2019

Msze Św. w naszej Parafii; Niedziela – 8 3o, Czarna Łąka 10 oo, 12 oo i 19 Sobota g. 19 oo (niedzielna).

Msza Św. w tygodniu w lipcu i sierpniu środa 19 oo czwartek 19 oo piątek g. 19 oo.

Nabożeństwa – Środa -Nowenna do MBNP g. 19 oo.

Piątek -Koronka do Bożego Miłosierdzia. g. 18 5o

Godzinki ku czci NMP niedziela g. 8 05.

Biuro parafialne czynne środa i piątek 19 3o – 20 oo lub umówienie na telefon 665 133 700

Radość spotkania z Chrystusem podczas niedzielnej Eucharystii rozpala serca wierzących nową gorliwością w podążaniu drogami wiary. Niech wolny od wielu codziennych obowiązków czas wakacji i urlopów pozwoli nam jeszcze głębiej przeżywać spotkania z Panem.

Na czas wypoczynku polecamy dobrą lekturę. Niedziela, Gość Niedzielny i Miłujcie się!

Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitych darów i opieki Bożej Opatrzności.

Wyrażam wdzięczność wszystkim wspierającym przebudowę naszego Kościoła. Bóg Zapłać.

Caritas;

1. Przy wyjściu są wyłożone plecaki dla dzieci na Białorusi. Plecak pełen uśmiechu. W środku znajdziemy informację co kupić?
  2. Jest też kosz na książki dla dzieci z Białorusi. Prosimy o książki dla dzieci ale w dobrym stanie.
  3. Caritas poszukuje wózka inwalidzkiego dla osoby dorosłej.