PIĘTNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 14 lipca 2019

Msze Św. w naszej Parafii; Niedziela – 8 3o, Czarna Łąka 10 oo, 12 oo i 19 Sobota g. 19 oo (niedzielna).

Msza Św. w tygodniu w lipcu i sierpniu środa 19 oo czwartek 9 oo piątek g. 19 oo.

Nabożeństwa – Środa -Nowenna do MBNP g. 19 oo.

Piątek -Koronka do Bożego Miłosierdzia. g. 18 5o

Godzinki ku czci NMP niedziela g. 8 05.

Biuro parafialne czynne środa i piątek 19 3o – 20 oo lub umówienie na telefon 665 133 700

Przypowieść o miłosiernym Samarytaninie uświadamia nam, że chrześcijańska miłość do bliźnich wyraża się nie tylko przez gesty, ale sposób postrzegania innych ludzi. Tego nowego patrzenia na człowieka uczy nas Chrystus, nieustannie ofiarując się za nas Ojcu podczas każdej Eucharystii.

Zbliża się czas pieszej pielgrzymki na Jasną Górę. Wszystkich, którzy pragną podążać do stóp Jasnogórskiej Pani odsyłam na stronę internetową www.szczecinska.pl a także na portalu społecznościowym facebook.pl/szczecinskapielgrzymka. ”

Na czas wakacji polecamy dobrą lekturę. Niedziela, Gość Niedzielny i Miłujcie się!

Solenizantów i jubilatów nowego tygodnia powierzamy opiece świętych patronów, życząc spełnienia wszelkich dobrych marzeń i planów.

Wyrażam wdzięczność wszystkim wspierającym przebudowę naszego Kościoła. Bóg Zapłać.

Caritas;Zbieramy książki dla dzieci na Białorusi. Można je wkładać do koszy pod chórem. Bóg zapłać