DZIEWIĘTNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 11 sierpnia 2019

Msze Św. w naszej Parafii; Niedziela – 8 3o, Czarna Łąka 10 oo, 12 oo i 19 Sobota g. 19 oo (niedzielna).

Nabożeństwa – Środa -Nowenna do MBNP g. 19 oo.

Godzinki ku czci NMP niedziela g. 8 05.

Gotowość na przyjście Pana, o której mówi dzisiejsza Ewangelia, nie może napawać nas lękiem i niepokojem. Najlepszym jej znakiem jest pełne entuzjazmu zaangażowania w życie Kościoła oraz stan łaski uświęcającej. Wykorzystajmy czas wakacyjnego odpoczynku także na budowanie głębokiej więzi z Chrystusem i Jego Kościołem.

Poniedziałek g. 10 oo Msza Św. pogrzebowa

Wtorek – Mszy Św. nie będzie.

Środa – Msza Święta w wigilię uroczystości Wniebowzięcia Matki Bożej o godz. 19 oo.

Czwartek – Uroczystość Wniebowzięcia Matki Bożej, 15 sierpnia, Msze Święte w naszym kościele wg. porządku niedzielnego 8 3o, Czarna Łąka 10 oo, 12 oo i 19 oo Tradycyjne błogosławieństwo kwiatów i ziół podczas wszystkich Mszy Świętych.

Piątek – Mszy św. nie będzie. Czas urlopu ks. Proboszcza.

Sobota – Msza Św. ślubna g. 16 oo

Msza Św. g. 19 oo

Zachęcam do lektury wakacyjnych numerów prasy katolickiej. Niedziela, Gość Niedzielny,

Solenizantów i jubilatów tygodnia polecamy orędownictwu Matki Bożej.

KS. Dariusz Kiljan