DWUDZIESTA DRUGA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 1 września 2019

Msze Św. w naszej Parafii; Niedziela – 8 3o, Czarna Łąka 10 oo, 12 oo i 18oo Sobota g. 18 oo (niedzielna).

Nabożeństwa – Godzinki ku czci NMP niedziela g. 8 05.

Od 1 września Msza Św. wieczorna w Niedzielę i w tygodniu g. 18 oo

W dzisiejszą niedzielę wspominamy ofiary II wojny światowej. Obchodząc 80. rocznicę hitlerowskiej agresji na Polskę, dziękujemy Bożej Opatrzności za polskich bohaterów i ostateczne ocalenie naszej ziemskiej Ojczyzny.

Dobiegł końca czas wakacji. Dziękując Panu Bogu za wypoczynek, pragniemy zawierzać czas nowego roku szkolnej i katechetycznej pracy.

Msza Święta z okazji rozpoczęcia roku szkolnego w poniedziałek g. 8 oo.

Mszy św. we Wtorek nie będzie

W Środę Nabożeństwo do MBNP g. 18 oo, Msza Św. i spotkanie wspólnoty Żywego Różańca

Zapraszam na czwartkową Mszę Św. i modlitwę o powołania kapłańskie i zakonne o godz. 18 oo.

Pierwszy piątek miesiąca przeżyjemy w duchu wynagrodzenia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa . Koronka do Miłosierdzia Bożego g. 17 5o, Msza Św. ku czci Bożego Serca g.18 oo i litania do NSPJ. Spowiedź św. g. 17 3o

Czarna Łąka spowiedź g. 16 45 i Msza Św. g.17 oo

Niepokalane Serce Maryi uczcimy w pierwszą sobotę miesiąca podczas Mszy Świętej o g. 9 oo Po Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i rozpoczęcie Małego Jerycha. (adoracja całodobowa)

Spotkanie kręgu Domowego Kościoła III sobota g. 9 oo.

Zbiórka ministrantów sobota g. 11 oo

Polecam lekturę prasy katolickiej. Niedziela i Gość Niedzielny.

Solenizantów i jubilatów pierwszych wrześniowych dni polecam opiece patronów i życzliwości najbliższych.