Zapisy dzieci do I Komunii Św. w niedzielę 15 września g. 12 oo Msza Św. i spotkanie dla rodziców. Proszę przynieść na kartce dane dziecka(imię nazwisko, adres, telefon, szkoła)

„Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami i opiekunami do udziału w I Archidiecezjalnej Pielgrzymce Dzieci do Sanktuarium Dzieci Fatimskich, na osiedlu Kasztanowym w Szczecinie w sobotę, 14 września br. o godz. 10.00 zostanie odprawiona Msza Święta, po niej odbędzie się spotkanie wszystkich dzieci na placu przed Sanktuarium, a o godz. 13.00 modlitwa Maryjna.”

„W sobotę, 14 września, zapraszamy na Diecezjalną Drogę Krzyżową w intencji ochrony polskich rodzin i małżeństw jako sakramentalnego związku mężczyzny i kobiety. Droga Krzyżowa wyruszy z Katedry o godz. 19.30 i będzie zmierzać do Figury Św. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach. Zapraszamy kapłanów, osoby życia konsekrowanego oraz wszystkich wiernych, członków wspólnot, ruchów, stowarzyszeń kościelnych i grup modlitewnych z krzyżami, świecami i relikwiami Krzyża Świętego.”