DWUDZIESTA ÓSMA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 13 października 2019

Msze Św. w naszej Parafii; Niedziela – 8 3o, Czarna Łąka 10 oo, 12 oo i 18oo Sobota g. 18 oo (niedzielna).

Nabożeństwa – Godzinki ku czci NMP niedziela g. 8 05.

Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy w środę o godz. 18 oo

Koronka do Bożego Miłosierdzia piątek g. 17 5o. Czarna Łąka g. 16 5o. Różaniec w Czarnej Łące codziennie o g. 17 oo. Msza Św. w piątek o g. 17 oo.

W całej Polsce obchodzimy dzisiaj Dzień Papieski. Niosąc w sercach pamięć o św. Janie Pawle II, przyjacielu młodzieży, inicjatorze Światowych Dni Młodzieży, wielkim wychowawcy wielu pokoleń, pragniemy włączyć się w dzieło stypendialne Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone wolontariuszom fundacji.

W poniedziałek obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Nauczycieli i pracowników oświaty otoczmy głęboką modlitwą i życzliwą pamięcią. Szczególna pamięć należy się wszystkim emerytom.

Serdeczną myślą i modlitwą otaczamy rodziny przeżywające cierpnie z powodu utraty dziecka poczętego. Msza Święta w Dzień Dziecka Utraconego odbędzie się we wtorek o godz. 18 oo.

Zapraszam do udziału w nabożeństwach różańcowych od wtorku do piątku o godz. 18 3o Przypominamy wiernym o możliwości uzyskania odpustu za pobożne odmówienie różańca św. pod zwykłymi warunkami.

Pracowników służby zdrowia otoczmy naszą modlitwą w dniu ich patrona, św. Łukasz, w piątek o godz. 18 oo

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Misyjny, który w tym roku będzie miał szczególny wymiar z racji trwającego nadzwyczajnego miesiąca misyjnego. Tego dnia przeprowadzimy zbiórkę ofiar na wsparcie dzieła misyjnego Kościoła.

Polecamy lekturę prasy katolickiej. W tym tygodniu do nabycia Gość Niedzielny, Niedziela.

Wszystkich jubilatów i solenizantów powierzamy opiece Matki Bożej Różańcowej.

Przebudowa ; kontynuujemy prace z cegłą elewacyjną i wykończeniem tynków wewnątrz Kościoła.

Spotkania grup duszpasterskich;

Środa – Koło biblijne po różańcu ok. 19 oo