DWUDZIESTA DZIEWIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 20 października 2019

Msze Św. w naszej Parafii; Niedziela – 8 3o, Czarna Łąka 10 oo, 12 oo i 18oo Sobota g. 18 oo (niedzielna).

W tygodniu wtorek, środa, czwartek i piątek g. 18 oo

Nabożeństwa – Godzinki ku czci NMP niedziela g. 8 05.

Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy w środę o godz. 18 oo

Koronka do Bożego Miłosierdzia piątek g. 17 5o.

Różaniec – wtorek- piątek g. 18 3o sobota i niedziela 10 różańca po Mszy Św.

Spowiedź Św. przed Mszą Św. na ok. pół godziny

Czarna Łąka – Różaniec codziennie g. 17 oo. Msza Św. Piątek w tygodniu g. 17 oo

„Czy Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?” – pytanie wybrzmiewające w dzisiejszą niedzielę może znaleźć wiele odpowiedzi. Ostatecznie sprowadza się jednak do pytania o naszą duchową kondycję. Podejmujmy nieustannie trud gotowości na spotkanie z Panem.

Rozpoczęliśmy dzisiaj w Kościele Tydzień Misyjny. Wpisuje się on w trwający w Kościele nadzwyczajny miesiąc misyjny. Dla całego Kościoła ma to być czas zdecydowanego ożywienia naszego zapału do tego, by dzielić się wiarą i Chrystusem. To miesiąc misyjnego nawrócenia Kościoła. Niech więc intencje misyjne będą obecne w naszej modlitwie wspólnej i osobistej.

Dzisiaj mamy okazję do złożenia ofiar na Misje po Mszy. Bóg zapłać!

We wtorek liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II. Zapraszam do udziału we Mszy Świętej o godz. 18 oo oraz do osobistego sięgania do duchowego dziedzictwa świętego papieża.

Zbliża się czas listopadowej modlitwy za zmarłych. Wychodząc ze świątyni, proszę o zabranie kart wypominkowych. Które są włożone do ponumerowanych kopert. W listopadzie podam dni w których imiona zmarłych będą omadlane wg numeracji.

Polecam lekturę prasy katolickiej. W tym tygodniu do nabycia Niedziela, Gość Niedzielny , najnowszy numer Miłujcie Się! i L ossarvatore Romano.

Serdeczne życzenia kieruję pod adresem jubilatów i solenizantów nowego tygodnia.

Przebudowa ; kontynuujemy prace z cegłą elewacyjną i wykończeniem tynków wewnątrz Kościoła.

Spotkania grup duszpasterskich;

Środa – Koło biblijne po różańcu ok. 19 oo

Sobota – Zbiórka ministrantów – sobota g. 11 oo młodsi, 11 3o starsi

Dzieci komunijne katecheza Sobota g. 9 oo

Oaza Dzieci Bożych – poniedziałek g. 16 oo

Oaza Nowego Życia (młodzież)- sobota g. 16 oo

Oaza Nowej Drogi (dzieci starsze) – czwartek g. 16 2o

Serdecznie zapraszam już dzisiaj wszystkie dzieci na „Spacer Aniołków ze Świętymi” dnia 31.10.2019 r. Spacer odbędzie się po Mszy Sw. ok. g. 19 oo. Dzieci przebierają się za świętych lub Aniołów i przynoszą ze sobą lampiony lub latarki. Na to piękne wydarzenie zaprasza nasza Oaza. Będą i cukierki i ognisko.

Ks. Darek Kiljan