„Uprzejmie informujemy, że w Uroczystość Wszystkich Świętych na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie zostaną odprawione Msze Święte według następującego porządku: w Kaplicy Głównej przy ul. Ku Słońcu o godz. 9.00, 12.00 i 15.00; na Cmentarzu Nowym przy ul. Bronowickiej o godz. 15.00. Mszy Świętej o godz. 12.00 będzie przewodniczył Ksiądz Biskup Henryk Wejman, a homilię wygłosi Ksiądz Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga. Po zakończeniu Mszy Świętej z Kaplicy Głównej wyruszy procesja modlitewna za zmarłych. We wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, 2 listopada br., na Cmentarzu Centralnym przy grobowcu kapłańskim zostanie odprawiona Msza Święta o godz. 15.00. Przewodniczył jej będzie Ksiądz Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga. W tym dniu w Bazylice Archikatedralnej Mszę Świętą o godz. 12.00 odprawi Ksiądz Biskup Henryk Wejman, a o godz. 18.00 Ksiądz Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga.”

„Informujemy, że na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie klerycy Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w dniach od 31 października do 3 listopada br. będą przyjmowali wypominki za zmarłych, które wierni mogą składać w miejscach oznaczonych tablicami z napisem Arcybiskupie Wyższe Seminarium Duchowne. Zmarli wymienieni w wypominkach będą powierzani Bogu w modlitwach, które odbywać się będą 1 listopada w Kaplicy Głównej na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie oraz przez cały miesiąc listopad w kościele seminaryjnym.”