JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA 24 listopada 2019

Msze Św. w naszej Parafii; Niedziela – 8 3o, Czarna Łąka 10 oo, 12 oo i 18oo Sobota g. 18 oo (niedzielna).

Msza Św. w tygodniu od wtorku do piątku g. 18 oo. Czarna Łąka piątek g. 17 oo

Nabożeństwa – Godzinki ku czci NMP niedziela g. 8 05.

Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy w środę o godz. 18 oo

Koronka do Bożego Miłosierdzia piątek g. 17 5o.

Spowiedź Św. przed Mszą Św. na ok. pół godziny

Pan Jezus wielokrotnie poucza nas o swoim królestwie, a przez swoje wcielenie urzeczywistnił słowa: „bliskie jest królestwo Boże”. Odnawiając nasze zawierzenie i uznając królewską godność Chrystusa, pragniemy na co dzień budować Jego królestwo prawdy, pokoju i zbawienia. Podczas wszystkich Mszy Świętych odnawiamy dziś akt przyjęcia Chrystusa jako Pana naszych serc.

W ostatnich dniach listopada zapraszam do modlitwy za zmarłych polecanych w wypominkach. Nabożeństwa w tygodniu i niedzielę po Mszy Św.

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent.

Zachęcam do nabywania prasy katolickiej. Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Miłujcie się, Lossarvatore Romano.

Solenizantów i jubilatów otaczam serdeczną pamięcią i modlitwą.

Serdeczne Bóg Zapłać składam wszystkim wspierającym prace budowlane, wszystkim pomagającym finansowo w tym dziele.

Spotkania grup duszpasterskich;

Oaza Dzieci Bożych – poniedziałek g. 16 oo

Koło Biblijne – środa g. 18 45

Oaza Nowej Drogi (dzieci starsze) – czwartek g. 16 2o

Chór – Czwartek g. 19 45

Sobota – Zbiórka ministrantów – sobota g. 11 oo młodsi, 11 3o starsi (nie odbędzie się)

Oaza Nowego Życia (młodzież)- niedziela g. 10 oo

Katechezy dla dorosłych we wtorki i czwartki g. 19 oo.

W TYM TYGODNIU PATRONUJE NAM:

• 30 XI – św. Andrzej (I w.), Apostoł, brat św. Piotra, jeden z najbliższych uczniów Pana Jezusa, szczególnie czczony w Kościele prawosławnym.