CZTERNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 05 LIPCA 2020

Msza Św. w naszej Parafii; Niedziela – 8 3o, Czarna Łąka 10 oo, 12 oo i 19 oo, Sobota g. 19 oo (niedzielna).

Msza Św. w tygodniu; ODWOŁANA!!!

Nabożeństwa – Godzinki ku czci NMP niedziela g. 8 05.

Spowiedź na pół godziny przed Mszą Św.

Kancelaria parafialna czynna W TYM TYGODNIU NA TELEFON 665133700

Serdecznie zapraszamy na młodzieżowe dni skupienia , które odbędą się od 13 do 17 lipca w naszej parafii. Dni skupienia skierowane są do młodzieży w wieku od 12 do 17 roku życia. Przybliżony czas trwania od 10:00 do 15:00. Szczegółowy plan dnia można uzyskać na maila po zapisaniu uczestnika. Koszt 15zł.

Prasa katolicka; Niedziela, Gość Niedzielny, L, Ossarvatore Romano. Miłujcie się!

Solenizantów i jubilatów tygodnia otaczam serdeczną myślą i darem modlitwy.

Wyrażam wdzięczność wszystkim wspierającym przebudowę naszego Kościoła. Bóg Zapłać.

Wszystkim rozpoczynającym wakacje i urlopy, życzę pięknego i urokliwego czasu, naszym gościom błogosławieństwa Bożego, zaś pozostałym parafianom dużo sił i zdrowia.

Ks. Darek Kiljan