SIEDEMNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 26 LIPCA 2020 r.

Msza Św. w naszej Parafii; Niedziela – 8 3o, Czarna Łąka 10 oo, 12 oo i 19 oo, Sobota g. 19 oo (niedzielna).

Msza Św. w tygodniu; Poniedziałek Mszy Św. nie będzie, Wtorek, Środa, Czwartek i Piatek g. 19 oo, Sobota g. 9 oo i 19 oo.

Nabożeństwa – Nowenna do MBNP środa g. 19 oo

Koronka do Bożego Miłosierdzia g. 18 50

Godzinki ku czci NMP niedziela g. 8 05.

Spowiedź na pół godziny przed Mszą Św.

Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu wtorek i środa g. 17 3o – 18 3o

Środa – wspomnienie Św. Marty, Msza Św. g. 19 oo

Piatek – wspomnienie Św. Ignacego z Loyoli prezb, Msza Św. g. 19 oo

Sobota – wspomnienie Św. Alfonsa Marii Liguoriego bp dK, Pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź św. od 8 3o do 9 oo, Msza Św. g. 9 oo i nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.

– Prasa katolicka; Niedziela, Gość Niedzielny, L, Ossarvatore Romano. Miłujcie się!

– Solenizantów i jubilatów tygodnia otaczam serdeczną myślą i darem modlitwy.

– Wyrażam wdzięczność wszystkim wspierającym przebudowę naszego Kościoła. Bóg Zapłać.

– Wszystkim rozpoczynającym wakacje i urlopy, życzę pięknego i urokliwego czasu, naszym gościom błogosławieństwa Bożego, zaś pozostałym parafianom dużo sił i zdrowia.

Ks. Darek Kiljan