OSIEMNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 02 sierpnia 2020 r.

Msza Św. w naszej Parafii; Niedziela – 8 3o, Czarna Łąka 10 oo, 12 oo i 19 oo, Sobota g. 19 oo (niedzielna).

Msza Św. w tygodniu; Poniedziałek g. 9 oo, Wtorek, Środa, Czwartek i Piątek, Sobota g. 19 oo.

Nabożeństwa – Nowenna do MBNP środa g. 19 oo

Koronka do Bożego Miłosierdzia g. 18 50

Godzinki ku czci NMP niedziela g. 8 05.

Spowiedź na pół godziny przed Mszą Św.

Kancelaria parafialna wtorek i środa g. 17 3o – 18 3o

Wtorek – wspomnienie Św. Jana Marii Vianneya prezbitera.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca.

W czwartek dzień szczególnej modlitwy za powołanych do kapłaństwa, o ich świętość i wytrwałość w kapłańskim posługiwaniu. Odpust i poświęcenie figury Matki Bożej. Msza Św. Odpustowa g. 19 oo, której będzie przewodniczył i Słowo Boże wygłosi Ks. Abp Andrzej Dzięga. Po Eucharystii zapraszam na wielką loterię i skromny poczęstunek. Okazja do spowiedzi św. od 18 3o. Rozpoczęcie nowenny przed uroczystością Wniebowzięcia NMP.

Pierwszy piątek z posługą duszpasterską udam się do chorych od godz. 9 oo. Jest to dzień Komunii św. wynagradzającej za grzechy osobiste i całego świata. Wieczorna Msza Św. oraz nabożeństwo do NSPJ o godz. 19 oo. Spowiedź św. od 18 3o do 19 oo.

Czarna Łąka – spowiedź św. g. 17 15. Msza Św 17 3o i Litania do NSPJ.

– Prasa katolicka; Niedziela, Gość Niedzielny, L, Ossarvatore Romano. Miłujcie się!

– Solenizantów i jubilatów tygodnia otaczam serdeczną myślą i darem modlitwy.

– Wyrażam wdzięczność wszystkim wspierającym przebudowę naszego Kościoła. Bóg Zapłać.

– Wszystkim rozpoczynającym wakacje i urlopy, życzę pięknego i urokliwego czasu, naszym gościom błogosławieństwa Bożego, zaś pozostałym parafianom dużo sił i zdrowia.

Ks. Darek Kiljan