XX niedziela zwykła 30 sierpnia 2020 rok A

Msza Św. w naszej Parafii; Niedziela – 8 3o, Czarna Łąka 10 oo, 12 oo i 18 oo, Sobota g. 18 oo (niedzielna).

Od 1 września Msze Św. wieczorne w niedzielę i w tygodniu o g. 18 oo.

Msza Św. w tygodniu; Środa, Czwartek i Piątek g. 18 oo. Poniedziałek i Wtorek Mszy Św. nie będzie.

Nabożeństwa – Nowenna do MBNP środa g. 18oo

Koronka do Bożego Miłosierdzia Piątek g. 18 oo

Godzinki ku czci NMP niedziela g. 8 05

Spowiedź na pół godziny przed Mszą Św.

Kancelaria parafialna czynna ; Środa i Czwartek g. 17 oo – 17 3o.

Środa – Zapraszam dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli i katechetów na Mszę Św. rozpoczynającą rok szkolny i katechetyczny. Sakrament pokuty od g. 17 3o. Po zakończeniu Mszy Św. o g. 18 oo, pierwsze powakacyjne spotkanie wspólnoty Żywego Różańca, w naszym kościele.

Czwartek –wspomnienie Św. Grzegorza Wielkiego Pp dK. Pierwszy czwartek miesiąca. Spowiedź Św. od 17 3o do 18 oo, Po Eucharystii modlitwa o liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne.

Piątek – Pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od. g. 9 oo. Jeśli w domach naszych parafian są ludzie chorzy, starsi, którzy sami do świątyni przyjść nie mogą, zachęcam do zgłoszenia w zakrystii, ja odwiedzę ich z komunią świętą, z sakramentem chorych i spowiedzią św., zaś szafarze z komunią niedzielną.

Czarna Łąka – Spowiedź Św.16 15. Msza Św. 16 3o i litania do NSPJ.

Załom – Spowiedź Św. 17 3o. Msza Św. 18 oo, wystawienie Najśw. Sakramentu i litania do NSPJ.

Sobota-Pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź Św. g. 8 3o. Msza Św. g. 9 oo nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP i rozpoczęcie Małego Jerycha (adoracja całodobowa), z przerwą na Msze Św. po g. 18 oo

Ministranci – zbiórka g. 11 oo

– Prasa katolicka; Niedziela, Gość Niedzielny, L, Ossarvatore Romano. Miłujcie się!

– Solenizantów i jubilatów tego tygodnia otaczam darem modlitwy.

– Wyrażam wdzięczność wszystkim wspierającym przebudowę naszego Kościoła. Bóg Zapłać.

– Wszystkim życzę pięknego i urokliwego czasu, dzieciom i młodzieży dobrego roku nauki.

Ks. Darek Kiljan