DWUDZIESTA ÓSMA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 11 października 2020 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE . XX Dzień Papieski

Msza Św. Niedziela – 8 3o, Czarna Łąka 10 oo (po Mszy Św. różaniec), 12 oo i 18 oo, Sobota g. 18 oo (niedzielna).

Msza Św. w tygodniu; Poniedziałek g. 9 oo Wtorek – Piątek g. 18 oo.

Nabożeństwa – Nowenna do MBNP środa g. 18oo

Koronka do Bożego Miłosierdzia Piątek g. 17 5o

Godzinki ku czci NMP niedziela g. 8 05

Spowiedź na pół godziny przed Mszą Św.

Kancelaria parafialna czynna ; Środa, Czwartek g. 16 45 – 17 3o.

Różaniec – w tygodniu po Mszy Św.

w niedzielę-jedna tajemnica po każdej Mszy Św.

Czarna Łąka – Msza  Św. i Różaniec. Piątek 16.45

Wtorek – wspomnienie Bł. Honorata Koźmińskiego prezb.

Czwartek – wspomnienie Św. Teresy od Jezusa dz dK

Piątek – wspomnienie Św. Jadwigi Śląskiej z, i 42 rocznica wyboru Ojca Świętego Jana Pawła II,

Zapraszamy do udziału we Mszy Świętej w intencji śp. Księdza Arcybiskupa Mariana Przykuckiego, pierwszego Metropolity SzczecińskoKamieńskiego, z okazji przypadającej 16 października jedenastej rocznicy śmierci. Msza Święta zostanie odprawiona w Bazylice Archikatedralnej w Szczecinie w niedzielę, 18 października br., o godz. 12.00.”

Spotkania grup duszpasterskich;

Niedziela (dzisiaj) – spotkanie wstępne dla dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii św.

Czwartek – Oaza Nowej Drogi (kl. VI-VIII) g. 16 3o.(spotkania prowadzi animatorka Gabrysia).

Piątek – spotkanie kandydatów do bierzmowania kl. VIII g. 19 oo

Sobota- Oaza Dzieci Bożych (chłopcy i dziewczynki, kl. II -V) g. 10 3o (spotkania prowadzi animatorka Kinga).

– Ministranci – zbiórka g. 11 oo

– Domowy Kościół krąg 1 g. 15 oo

Niedziela – Oaza młodzieżowa g. 10 oo (spotkania prowadzi animatorka Kinga).

– Domowy Kościół krąg 2 g. 15 oo

Ks. Proboszcz parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rurzycy serdecznie zaprasza na uroczystość Konsekracji Kościoła, która odbędzie się dzisiaj o g. 15 o. Uroczystości będzie przewodniczył Ks. Abp Andrzej Dzięga.

W związku z wprowadzeniem od 3 października br. strefy żółtej na terenie miasta Szczecina spowodowanym zwiększoną ilością zachorowań na Covid 19 informujemy, że w przypadku miejsc kultu religijnego obowiązują w strefie żółtej dotychczasowe normy dystansu społecznego polegające na obowiązku zasłaniania ust i nosa z wyjątkiem bezpośrednio sprawujących liturgię, a w przypadku celebracji i modlitw na zewnątrz świątyni obowiązującą normą jest dystans 1,5 m lub zakrywanie ust i nosa. Wskazaną praktyką jest również odpowiednia dezynfekcja rąk przed rozpoczęciem czynności liturgicznych.

– Prasa katolicka; Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, L, Ossarvatore Romano.

– Solenizantów i jubilatów tego tygodnia otaczam darem modlitwy.

– Wyrażam wdzięczność wszystkim wspierającym przebudowę naszego Kościoła. Bóg Zapłać.

– Wszystkim życzę pięknego i błogosławionego tygodnia..

Ks. Darek Kiljan