BOŻE NARODZENIE 25 grudnia 2020

Msza w nocy – Pasterka

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Pasterka 21 oo, 22 3o (Czarna Łąka) i 24 oo

Czas Bożego Narodzenia przypomina nam, że na świecie jest miłość, która wszystko znosi, wszystko przetrzyma i nigdy nie ustaje. Jest na wyciągnięcie naszych rąk jako nadzieja każdego z nas i całego świata. Bóg pragnie, abyśmy przyjęli Go do serca, do swojego domu, do swojego życia. Przyjęli i zatroszczyli się o Niego. Dlatego przychodzi na świat jako Dziecię.

Wszystkim drogim parafianom, dobrodziejom, gościom życzę, żeby miłość, radość i pokój, które przynosi Boża Dziecina, gościły w waszym życiu każdego dnia i były nadzieją na lepsze jutro. Prawdziwie błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!

1. Dziś uroczystość Narodzenia Pańskiego. Niechaj radość z narodzenia Pan trwa w naszych sercach jak najdłużej. Niech rozpromienia nasze oblicza w czasie rodzinnych spotkań i daje nam nadzieję na przyszłość.

2. Jutro święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze Święte według porządku niedzielnego. Ofiary zebrane przy wyjściu z Kościoła przeznaczone zostaną na KUL i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego

3. W niedzielę święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Tego dnia otoczmy modlitwą wszystkie rodziny parafii. Prośmy Boga o łaski dla nich na każdy dzień. Szczególnie módlmy się za te, które przeżywają trudny czas.

4. Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy trudzili się nad świątecznym wystrojem naszej świątyni i uroczystą oprawą świąt. Panom, którzy pomagali w konstrukcji żłobka, dzieciom i młodzieży za dekoracje i sprzątnięcie Kościoła. Pani Ali naszej organistce, liturgicznej służbie ołtarza i Szafarzom za ich posługę, a nade wszystko za Waszą obecność i modlitwę.

Wszystkim solenizantom i jubilatom, życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.

– Proszę w kościele uczestniczyć w liturgii w maseczkach.

– Prasa katolicka; Niedziela, podwójny numer cena 10 zł.Gość Niedzielny, podwójny numer cena 10 zł. Mały Gość niedzielny L, Ossarvatore, Romano, Miłujcie się!(nowy numer)

Ks. Darek Kiljan

proboszcz