W środę Popielec, którym rozpoczniemy Wielki Post.Msze Święte z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 9 oo 17 oo (Czarna Łąka) i 18 3o sic!!!

We wszystkie piątki Wielkiego Postu będziemy rozważać mękę Pana Jezusa w czasie drogi krzyżowej godz. 18 3o. W każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz.17 15 gorzkie żale z kazaniem pasyjnym.

Ojciec Święty Franciszek, ogłosił ten rok, Rokiem Świętego Józefa. W związku z tym, Domowy Kościół jako wspólnota zaangażowana w dzieło Kościoła, przed Mszą św. niedzielną o g. 12 oo, poprowadzi modlitwę ku czci Św. Józefa. Zachęcam do wcześniejszego przyjścia (11 45).

Intencja modlitwy – „By św. Józef strzegł rodziny naszej parafii przed wszelkimi niebezpieczeństwami duszy i ciała. By wyprosił u Ojca Niebieskiego potomstwo dla małżeństw starających się by być Matką i Ojcem.