PIĄTA NIEDZIELA WIELKANOCY 2 maja 2021

Msza Św. – niedziela – 8 3o, (10 oo Czarna Łąką), 12 oo i 19 oo

– w tygodniu – wtorek – piątek g. 19 oo

Nabożeństwa – Nabożeństwo majowe Niedziela i Uroczystości g. 18 3o, w tygodniu g. 19 3o.

Nowenna do MBNP środa g. 19 oo

Godzinki ku czci NMP niedziela g. 8 05

Spowiedź na pół godziny przed Mszą Św.

Od 1 maja wieczorna Msza Św. w niedzielę i w tygodniu o g. 19 oo

Kościół jest wspólnotą zakorzenioną w Chrystusie, który jest krzewem winnym, a my jesteśmy latoroślami. Warto uświadamiać sobie tę ewangeliczną prawdę i świadczyć o niej swoim życiem. A każde uczestnictwo w Eucharystii jest nieustannym wzrastaniem w miłości.

Jutro, 03 maja, uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, głównej patronki naszego narodu. Przez lata ta uroczystość jednoczyła nas wokół sanktuarium jasnogórskiego, o którym św. Jan Paweł II, powiedział że tam bije serce naszego narodu. Maryja króluje nam od wieków i nigdy nie zawiodła pokładanej w Niej nadziei, czego świadectwem są wota wdzięczności. Msze Św. wg, porządku niedzielnego.

Spotkanie wspólnoty Żywego Różańca, w środę po Mszy Św. i nabożeństwie majowym.(zmiana tajemnic i ich omówienie)

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. W czasie Mszy Świętej o 19 oo pomodlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi i Komunii Świętej wynagradzającej Najświętszemu Sercu Jezusa (18 3o -19 oo). Odwiedziny chorych przez Ks. Proboszcza od g. 9 oo. Wieczorem po Mszy Świętej litania do NSPJ, połączona z majówką.

Sobota – Uroczystość św. Stanisława bpa i m., Głównego patrona Polski. Msza Św. g. 9 oo (majówka) i 19 (niedzielna)

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

Pragnę serdecznie podziękować za wszelkie ofiary złożone w minionych tygodniach na tacę i konto parafialne na cele wspólnoty parafialnej i utrzymanie świątyni. Niech dobry Bóg wynagradza swoim błogosławieństwem waszą hojność.

Spotkania grup duszpasterskich;

Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania w piątek po Mszy o godz. 18 45.(Bierzmowanie 25 maja g. 16 3o. Wtorek)

Ministranci w sobotę o g. 11 oo.

Prasa katolicka; Niedziela, Gość Niedzielny, L, Ossarvatore, Romano, Miłujcie się!

Ks. Darek Kiljan