CZTERNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                                            09 lipca 2017

Msza Św. – Niedziela 8 3o, 10 oo (Czarna Łąka), 12 oo i 19 oo, sobota g 19 oo (niedzielna)

Msza Św. w tygodniu; środa- sobota g. 19 oo

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę g. 19 oo

Koronka do Bożego Miłosierdzia – piątek g. 18 5o

Czarna Łąka – Piątek ze względu na wyjazd z Ministrantami Mszy Sw. nie będzie.

Dziś kolejna lipcowa niedziela, 14. w tak zwanym okresie zwykłym roku liturgicznego. W czasie wakacji i urlopów nie zapominajmy o świętowaniu dnia Pańskiego. Niech na trasach wakacyjnych wędrówek nie zabraknie świątyń. W każdej z nich na spotkanie z nami czeka Zbawiciel – Jezus Chrystus. Pamiętajmy, aby nasze zachowanie w czasie ich zwiedzania było nacechowane powagą i należną czcią dla Pana Boga obecnego w Najświętszym Sakramencie. Pamiętajmy o godnym stroju, o ciszy i choćby krótkiej modlitwie uwielbienia.

Przy wyjściu można nabyć prasę katolicką; Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Miłujcie się, Loservatore Romano.

Jak każdego roku Caritas prowadzi akcje „tornister pełen uśmiechu”. Prosimy o zabranie tornistra, napełnienie go wg. wskazań wewnątrz tornistra i przyniesienie do Kościoła najpóźniej do 15 sierpnia.

Ministranci wyjeżdżający ze mną na wakacje do Świnoujścia, zbiórka jutro (poniedziałek) na dworcu kolejowym w Załomiu g. 10. 3o

Dzięki ofiarności naszych Parafian 6 dzieci wyjedzie na Kolonie Caritas.