OSIEMNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                                    5 sierpnia 2018

Msze Św. w niedzielę – 8 3o, 10 oo (Czarna Łąka,) 12 oo i 19 oo.

W tygodniu; środę (nowenna do MBNP i Komunia Św,) Msza Św. piątek  i sobota (niedzielna) 19.

Czarna Łąka –  Msza Święta Piątek g. 18 oo.

Koronka do Bożego Miłosierdzia w Piątek 18 5o, Godzinki do Maki Bożej niedziela 8 1o

Sakrament pokuty codzienne na ok. pół godziny przed Mszą Św

Opiece Matki Bożej polecam solenizantów i jubilatów rozpoczynającego się tygodnia.

Serdeczne podziękowania składam wszystkim wspierającym modlitewnie i finansowo przebudowę naszego Kościoła. Bóg Zapłać. Na jesieni będziemy realizować kolejny etap naszej inwestycji: ocieplenie i elewacja Kościoła. W tej chwili trwają prace przy ogrodzeniu parkingu i prace izolacyjne murów kościoła.  Dzisiajsza taca w całości przeznaczona na remont Kościoła.

Dzisiaj przeżywamy odpust w naszej parafii, Przemienienia Pańskiego. Sumę odpustową i kazanie wygłosi JE. Ks. Bp Henryk Wejman.

Zachęcam do wpisywania się do parafialnej księgi trzeźwości, na 100 dni abstynencji z okazji 100 rocznicy Święta Niepodległości. Można podjąć abstynencję od alkoholu, papierosów, narkotyków, internetu (Fb) i innych zniewoleń. Jest to duża szansa wyzwolenia. Nie zmarnujmy tego czasu.

Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką: Niedziela, Gość niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Miłujcie się!!!.

Jubilatom i solenizantom życzę obfitych Bożych darów.