NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA

20 kwietnia2014

1. Niedziela Zmartwychwstania, kończy obchód Triduum Paschalnego, który pozwolił nam przeżyć Paschę Pana.  W Poniedziałek Wielkanocny i przez całą oktawę przedłużymy nasze święto. Jutro Msze Św. g. 9 oo, 10 3o, 12 oo i 18 oo. W piątek nie obowiązuje post.
  2. Dziękuję wszystkim, którzy przez swoje zaangażowanie pozwolili nam pięknie przeżyć ten czas. Dziękuję, sprzątającym świątynię, chórowi, dekorującym kościół,  i wielu innym osobom.
  3. W Poniedziałek Wielkanocny zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny w Szczecinie  i KUL, przy wyjściu z Kościoła.
  4. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Jest do nabycia kolejny numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa Niedzielnego.
  5. Ze względu na wyjazd do Rzymu- kanonizację Ojca Św. Jana Pawła II, Msza Św. w tygodniu odbędzie się we wtorek  o g. 18 oo. W pozostałe dni Mszy Św. nie będzie. Zapraszamy codziennie na koronkę do Miłosierdzia Bożego o g. 18 oo

ks. Dariusz Kiljan