DWUDZIESTA TRZECIA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU               7 września 2014

Msze Św. niedzielne w naszej parafii:

Sobota (niedzielna) g. 18 oo, Niedziela 8 3o, (Załom) 10 oo(Czarna Łąka), 12 oo i 18 oo(Załom) (Uwaga zmiana godziny wieczornych Mszy Św.!!!)

W tygodniu : Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota g. 18 oo Załom

Piątek g. 17 oo Czarna Łąka. Koronka do Bożego Miłosierdzia 16 5o

ŚrodaNowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy g. 18 oo

Piątek 17 5o Koronka do Bożego Miłosierdzia w Załomiu.

1. Dziś przeżywamy 23. niedzielę w ciągu roku. Liturgia tego dnia przypomina nam o praktyce braterskiego upomnienia, które jednak ma wypływać z miłości do drugiego człowieka i opierać się na przestrzeganiu podanych przez Pana Jezusa zasad.

2. W najbliższą sobotę o g. 11 zapraszam wszystkich ministrantów naszej parafii na wspólne ognisko

3. W przyszłą niedzielę, 14 września, przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Pamiętajmy, że krzyż jest naszym chrześcijańskim godłem – znakiem męki i śmierci naszego Odkupiciela. Tego dnia odbędzie się Uroczysta Msza Św. dożynkowa o g. 12 oo. Po Mszy Sw. Pan Sołtys i Rada Sołecka zaprasza na plac przy kościele na wspólne świętowanie przy orkiestrze, grillu i licznych konkursach i atrakcjach.

4.Przy wyjściu z Kościoła można nabyć prasę katolicką: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.

5.Trwają prace przy remoncie zaplecza Kościoła. Bardzo  serdecznie dziękuję za ofiary składane na tacę i na konto parafii, w całości są one przeznaczone na nasze inwestycje.

6.Solenizantom oraz  Jubilatom tego tygodnia życzę opieki ich świętych patronów, a naszych gości serdecznie witam i zapraszam do wspólnej modlitwy.

Ks. Darek Kiljan