PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY                                         6 kwietnia 2015

1. Dziś – poniedziałek w oktawie Wielkanocy, uroczyście obchodzony w Polsce zarówno w świątyniach, jak i w naszych domach rodzinnych. Ufamy, że spotkanie z Chrystusem Zmartwychwstałym przyczyni się do pogłębienia naszej więzi z Bogiem i członkami rodziny, w tym także z chorymi i osobami w podeszłym wieku. Msze Święte w naszym kościele wg. niedzielnego porządku Nowenna do Miłosierdzia Bożego po Mszy Św. o g. 8 3o.

1. Dziękujemy parafianom i gościom za ofiary złożone dziś na tacę na potrzeby KUL i Wydziału Teologicznego w Szczecinie. Równocześnie zachęcamy do modlitwy w intencji tego Uniwersytetu i wszystkich uczelni katolickich w Polsce.

1. Zachęcamy także do modlitwy za naszych bliskich zmarłych, którzy oczekują chwały zmartwychwstania.
  2. Informacje duszpasterskie kończę życzeniami: Niech Chrystus Zmartwychwstały pomaga nam zwyciężać zło w sobie i w otaczającym nas świecie. Na radosne świętowanie zmartwychwstania Chrystusa i Jego zwycięstwa nad złem przyjmijcie błogosławieństwo.