WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE                                                                       17 maja 2015

1. Msze Św. w Niedzielę : 8 3o, 10 oo (Czarna Łąka), 12 oo i 19 oo. Nabożeństwo majowe w niedzielę o 18 3o, w tygodniu po wieczornej Mszy Św.
  2. W poniedziałek i wtorek Msza Św i majówka  g. 19 oo
  3. W środę o godz. 19 oo Msza Święta, a po niej nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, połączona z nabożeństwem majowym.
  4. W czwartek i piątek Msza Św. z majówką o g. 19 oo
  5. W sobotę wieczorem – Msza Święta z wigilii uroczystości Zesłania Ducha Świętego i majówka o g. 19 oo. Zbiórka ministrantów o g. 11 oo. Dzieci przygotowujące się do rocznicy I Komunii Świętej zapraszam na spowiedź Św. o godz. 9 oo. Rocznica Komunii Św. w naszej parafii 24 maja o g. 12 oo
  6. Dni powszednie między uroczystościami Wniebowstąpienia Pańskiego i Zesłania Ducha Świętego, mają specjalne znaczenie; są dniami nowenny – przygotowania na przyjęcie Ducha Świętego Pocieszyciela.
  7. Za tydzień – uroczystość Zesłania Ducha Świętego, Misyjny Dzień Chorych, Parafialny Dzień Wdzięczności Bogu za dary Ducha Świętego, otrzymane w sakramentach chrztu i bierzmowania, zakończenie okresu wielkanocnego w liturgii Kościoła, a także Dzień Modlitw Kościoła powszechnego za Kościół w Chinach.
  8. Wszystkim, którzy wspierają naszą parafialną wspólnotę modlitwą i ofiarą składam serdeczne   Bóg zapłać. Dziękuję tym rodzinom, które systematycznie składają ofiary na konto parafialne i na tacę,  jak i tym, którzy w jakikolwiek inny sposób wspierają przebudowę zaplecza Kościoła. Serdeczne Bóg Zapłać.
  9. Solenizantom oraz  Jubilatom tego tygodnia życzę opieki ich świętych patronów, a wszystkich gości, serdecznie witam i zapraszamy do wspólnej modlitwy, a przy wyjściu można nabyć prasę katolicką. Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Niedziela!!!

Dariusz Kiljan