TRZYNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                                            28 czerwca 2015

Msze Św. w naszej parafii: Sobota g 19 oo (niedzielna),Niedziela 8 3o, 10 oo (Czarna Łąka), 12 oo i 19 oo.

1. Dziś – trzynasta niedziela w ciągu roku. Jest to pierwsza niedziela w czasie tegorocznych wakacji. Udającym się na wakacje i urlopy przypominam, że w czasie wolnym nikomu nie wolno zapomnieć o Panu Bogu, a wręcz przeciwnie, trzeba poświęcić Mu więcej czasu, by wynagrodzić za zaniedbania, których dopuściliśmy się w ciągu roku. Zaś parafian, do których z okazji wakacji lub urlopu przyjadą krewni lub znajomi, prosimy, aby przyjęli ich serdecznie w przekonaniu, że w ich osobach przyjmują samego Pana Jezusa. Starajmy się dawać innym dobry przykład, do czego zobowiązuje nas fakt przyjęcia przez nas chrztu i bierzmowania.

2. Jutro – uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msza Święta w naszym kościele o godz. 9

3. Ze względu na wyjazd z ministrantami do Świnoujścia nie będzie Mszy Św. we Wtorek, Środę i Czwartek.

4. Spowiedź św. w pierwszy piątek Czarna Łąka 17 oo i Msza Św. o g. 17 3o.

5. Załom spowiedź Święta od 18 3o i Msza Św. o g. 19 oo. Wyjazd księdza z posługą sakramentalną do chorych wyjątkowo w sobotę  o godz. 9 oo. Nadzwyczajni szafarze Komunii świętej usłużą chorym w niedzielę. Rodziny i opiekunów chorych prosimy o poinformowanie chorych o zmianie dnia odwiedzin. W pierwszy piątek lipca przypada święto św. Tomasza, Apostoła. Wierni odprawiający pierwsze piątki miesiąca niech przyjmą Komunię Świętą w duchu wynagrodzenia za grzechy własne i innych ludzi. Po Mszy Świętej – modlitwy przewidziane na pierwszy piątek miesiąca.

6. Sobota –  na czas wakacji Małe Jerycho odwołane. O godz. 19 oo Msza Św. Spotkanie wspólnoty Różańcowej g. 18 oo.

7. Wszystkim, którzy wspierają naszą parafialną wspólnotę modlitwą i ofiarą składam serdeczne   Bóg zapłać. Dziękuję tym rodzinom, które systematycznie składają ofiary na konto parafialne i na tacę,  jak i tym, którzy w jakikolwiek inny sposób wspierają przebudowę Kościoła. Serdeczne Bóg Zapłać. W tej chwili przygotowujemy dokumentacje do budowy wieży, elewacji i zagospodarowania terenu wokół kościoła.

8. Przy wyjściu można nabyć prasę katolicką. Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Niedziela!!!

Ks. Darek Kiljan