WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE                                                                   8 maja 2016

1 Msze Św. w Niedzielę : 8 3o, 17 oo (Czarna Łąka),(zmiana godziny ze względu na Komunię w Załomiu) 12 oo i 19 oo (Uwaga zmiana godziny wieczornej Mszy Św.)

w tygodniu  :  Poniedziałek, ( o g. 13 oo pogrzebowa) Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota (niedzielna) g. 19 oo

1. Nabożeństwo majowe w niedzielę i święta o godz. 18 3o, w tygodniu po wieczornej Mszy Św. ok. godziny 19 3o. W tym tygodniu Nowenna do Ducha Świętego połączona z majówką.
  1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy środa g.19 oo.
  1. W piątek przypada 99. rocznica pierwszego objawienia fatimskiego i 35. rocznica zamachu na Świętego Jana Pawła II. To dzień wspomnienia NMP Fatimskiej. Koronka do Bożego Miłosierdzia g. 18 5o.
  1. Uroczystością Zesłania Ducha Świętego kończymy okres Paschalnej Pięćdziesiątnicy, a zatem też tzw. okres Komunii świętej wielkanocnej. Codziennie przed Mszą Świętą można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania, aby móc czynić zadość przykazaniom kościelnym – obowiązkowi raz do roku przystąpienia do spowiedzi świętej i przyjęcia w okresie wielkanocnym Jezusa w Komunii świętej.
  1. Solenizantom − panom i paniom Stanisławom oraz pozostałym solenizantom tego tygodnia oraz wszystkim obchodzącym rocznice urodzin, ślubu, bierzmowania, Pierwszej Komunii świętej przekazuję życzenia obfitości Bożych darów i łask.
  1. Spotkanie grup duszpasterskich:

Dzieci Rocznicowe – Środa g. 17 oo

Ministranci –sobota g. 11 oo

Biały Tydzień dla dzieci z Czarnej Łąki : Wtorek, Środa , Czwartek i Piątek g. 18 oo

1. Za tydzień w naszej parafii Dzień I Komunii Św.

Sobota g. 12 oo – Komunia Św. indywidualna

Niedziela g. 10 oo – I grupa

Niedziela g. 12 oo II grupa

Rocznica I Komunii Św. 22 maja w niedzielę g. 12 oo.

1. 9. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć prasę katolicką; Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Niedziela, Miłujcie się!!!