CZTERNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU              03 lipca 2016

w tygodniu Środa 19 oo Czwartek 9 oo,  Piątek, Sobota (niedzielna) g. 19 oo

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o  g. 19 oo

Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek o g. 18 5o

Wakacyjne miesiące to czas wytężonej pracy na polach. Wypraszajmy u Pana Boga dar sprzyjającej pogody na czas żniw oraz obfite plony.

W środę zapraszamy o godz. 19 oo na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Z okazji patronalnego święta Apostolstwa Chorych, w dniu liturgicznego wspomnienia bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, w nowennowej modlitwie powierzymy tych wszystkich, którzy duchowo solidaryzują się z chorymi i którzy w różny sposób spieszą im z pomocą.

Niech wakacyjny wypoczynek będzie dla wszystkich czasem bezpiecznym, pogodnym
i radosnym. Nie zapominajmy o codziennej modlitwie i niedzielnej Eucharystii. Pozdrawiamy wszystkich, którzy wypoczywają w naszej parafii. Naszą życzliwość kierujemy również wobec wszystkich, którzy w tym tygodniu świętować będą swoje imieniny czy urodziny. Zmarłych parafian polecamy dobroci i miłosierdziu Boga.

Dzisiaj ok. g. 18 oo zawitają do naszej parafii pielgrzymi zdążający do Częstochowy rowerami. Proszą nas o posiłek. Garnek zupy już mamy. Potrzeba jeszcze kanapki, kiełbaski ciasto i inne. Gość w dom Bóg w dom! Chętni którzy chcą pomóc zapraszam z ofertami pomocy do zakrystii. Pielgrzymi obiecują modlitwę u stóp Pani Jasnogórskiej

Przy wyjściu z Kościoła można nabyć prasę katolicką; Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Niedziela, nowy numer Miłujcie się!!!

W Środę o g. 18 oo spotkanie wspólnoty Różańcowej