PIĘTNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                                      10 lipca 2016

Msze Św. w Niedzielę : 8 3o, 10 oo (Czarna Łąka), 12 oo i 19 oo. W tygodniu ze względu na wyjazd z ministrantami do Świnoujścia Msza Św., w Poniedziałek o g.  9 oo w Piątek i Sobotę (niedzielna) g. 19 oo. CZarna Łąka Piątek g. 18 oo

Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek o g. 18 5o

Jezus przypomina dziś w Ewangelii o największym przykazaniu − przykazaniu miłości oraz w prosty sposób wyjaśnia, jak należy je wypełniać. W każdym człowieku należy dostrzegać brata, który może potrzebować naszej pomocy. Już za 10 dni będziemy mieli okazję zaoferować chrześcijańską gościnność i życzliwość wobec młodych, którzy przybędą do naszego kraju na wspólne spotkanie i modlitwę.

Pozdrawiamy korzystających z wakacji i urlopów, życząc pięknego i bezpiecznego wypoczynku. Solenizantom i jubilatom tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia. Zmarłych polecamy Bożemu miłosierdziu.

Przy wyjściu z Kościoła można nabyć prasę katolicką; Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Niedziela, nowy numer Miłujcie się!!!