JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA                      20 listopada 2016

Msze Św. w Niedzielę : 8 3o, 10 oo (Czarna Łąka), 12 oo i 18 oo. w tygodniu.: Wtorek, Środa, Piątek i Sobota (niedzielna) g. 18 oo. Ze względu na wyjazd Ks. Proboszcza na rekolekcje kapłańskie nie będzie Mszy Św. w Poniedziałek i Czwartek.

Katechezy dla dorosłych i młodzieży starszej Wtorek i Czwartek g. 18 3o

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Środę g. 18 oo

Wypominki codziennie po Mszy Św.

Czarna Łąka – Msza Św. Piątek g. 17 oo

Gościmy w naszej Parafii alumna AWSD w Szczecinie, który dzieląc się z nami łaską powołania, będzie prosił w modlitwie o nowe liczne i święte powołania do życia zakonnego, kapłańskiego i misyjnego.

Dzisiejsza uroczystość, ustanowiona przed ponad 90 laty encykliką papieża Piusa XI Quas primas, stanowi zwieńczenie roku liturgicznego, podczas którego przeżywamy całe misterium zbawcze.

Kończy się w Kościele jubileuszowy Rok Święty Miłosierdzia. Był to szczególny czas łaski. Ufamy, że wielu z nas w tym roku wróciło w miłosierne ramiona Ojca, odnowiło swoją wiarę, uporządkowało swoje rodzinne, małżeńskie sprawy. Jest za co dziękować.

Pragnę przekazać słowa serdecznych życzeń dla wszystkich solenizantów i jubilatów rozpoczynającego się tygodni

Przy wyjściu z Kościoła można nabyć prasę katolicką; Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny.   LOsservatore Romano i Miłujcie się!!!

Spotkania grup duszpasterskich:

Niedziela (dzisiaj) spotkanie Domowego Kościoła. Wspólnota I g. 15 oo

Sobota – Dzieci kl. III (komunijne) katecheza g. 10 oo.

Sobota – ministranci g. 11 oo.

Kolejny rok liturgiczny dobiega końca. Za tydzień, pierwszą niedzielą Adwentu rozpoczniemy następny. Hasłem tego roku będą słowa z nakazu misyjnego Chrystusa: „Idźcie i głoście”. Będziemy więc wezwani do świadczenia o Panu Jezusie i przemieniania tego świata na bardziej Boży.

Solenizantów i jubilatów tego tygodnia pragnę zapewnić o życzliwości i modlitwie.

Dzisiaj powierzamy również w parafiach całej Naszej Ojczyzny nasze serca Chrystusowi Królowi Wszechświata.