TRZYNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                                                 2 lipca 2017

Msza Św. – Niedziela 8 3o, 10 oo (Czarna Łąka), 12 oo i 19 oo, sobota g 19 oo (niedzielna)

Msza Św. w tygodniu; środa- sobota g. 19 oo

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę g. 19 oo

Koronka do Bożego Miłosierdzia – piątek g. 18 5o

Czarna Łąka – Piątek Spowiedź św. 17 15, Koronka do Bożego Miłosierdzia 17 2o, Msza Św.17 3o i Litania do NSPJ.

W czwartek, 6 lipca, w liturgiczne wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, przypada święto patronalne Apostolstwa Chorych. Naszą modlitewną pamięcią obejmijmy również tych, którzy starają się pomagać duchowo chorym, cierpiącym i seniorom.

Przy wyjściu można nabyć prasę katolicką; Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Miłujcie się, Loservatore Romano.

Jak każdego roku prowadzona jest akcja „tornister pełen uśmiechu”. Prosimy o zabranie tornistra, napełnienie go wg. wskazań wewnątrz tornistra i przyniesienie do Kościoła najpóźniej do 15 sierpnia.

Taca następnej niedzieli będzie przeznaczona na budowę Kościoła.

Ministranci wyjeżdżający ze mną na wakacje do Świnoujścia, niech przywiozą rower i bagaż w najbliższą sobotę od g. 10 oo do 11 oo

W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

– W czwartek razem z Maryją będziemy się modlić o święte powołania zakonne i kapłańskie.
–  W piątek od 9 oo odwiedzę starszych i chorych parafian z Komunią Świętą.

Spowiedź Św. Załom od 18 3o do 19 oo. Odmówimy litanię do NSPJ i akt   poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.