PRZEMIENIENIE PAŃSKIE                                                                      06 sierpnia 2017

Msza Św. – Niedziela 8 3o, 10 oo (Czarna Łąka), 12 oo i 19 oo, sobota g 19 oo (niedzielna)

Msza Św. w tygodniu; środa- sobota g. 19 oo

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę g. 19 oo

Koronka do Bożego Miłosierdzia – piątek g. 18 5o

Czarna Łąka – piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia g. 17 40 Msza Św. g 18 oo.

W dzisiejszą niedzielę przypada święto Przemienienia Pańskiego. Wydarzenie to było umocnieniem wiary Apostołów przed męką Pana Jezusa. Jest ono również zaproszeniem do prowadzenia intensywnego życia wewnętrznego, poznawania Pana Boga na drodze sakramentów i modlitwy. Zapraszamy na festyn odpustowy. Gra zespół TESTIMONIUM, grill, ciasto i wyprzedaż nowych rzeczy poprowadzi Caritas.

Przyszła niedziela będzie drugą niedzielą sierpnia. Taca przeznaczona na budowę Kościoła.

Przy wyjściu można nabyć prasę katolicką; Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Miłujcie się, Loservatore Romano.

Wszystkim, którzy wspomagają naszą parafię, a szczególnie ofiarodawcą przebudowy naszego Kościoła serdeczne Bóg zapłać.