DWUDZIESTA CZWARTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU             17 września 2017

Msza Św. – Niedziela 8 3o, 10 oo (Czarna Łąka), 12 oo i 18 oo, sobota g 18 oo (niedzielna)

Msza Św. w tygodniu; Wtorek – Sobota g. 18 oo

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę g. 18 oo

Koronka do Bożego Miłosierdzia – piątek g. 17 5o

Czarna Łąka – Piątek Msza Św. g. 17 oo. Koronka do Bożego Miłosierdzia 16 5o.

Dzisiejsza niedziela w szczególny sposób w Kościele jest poświęcona środkom społecznego przekazu. Siłę mediów podkreśla Katechizm Kościoła Katolickiego, zauważając ich wielki wpływ na przekaz informacji oraz rozwój kultury i kształcenie.

Rozpoczynają się również dzisiaj kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.

Na dobre rozpoczął się rok szkolny i katechetyczny. Proszę, aby dla dzieci, młodzieży, rodziców, katechetów i wychowawców był to czas rozpoczęty w imię Boże. Zachęcam też do odważnego rozglądania się, aby poza nauką znaleźć właściwe miejsce dla swojego wzrostu duchowego, dla umacniania swojej przyjaźni z Panem Bogiem.

Spotkania grup duszpasterskich

Piątek – SPotkanie kandydatów do Bierzmowania g. 18 3o

Sobota – Zbiórka Ministrantów g. 11 oo

Niedziela (dzisiaj) spotkanie rodziców dzieci komunijnych po Mszy Św. o g. 12 oo,

W najbliższą sobotę o g. 10 oo, spotkanie dla dzieci komunijnych. Zaparszam,

Przy wyjściu można nabyć prasę katolicką; Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się, L Oservatore Romano.

Wszystkim, którzy wspomagają naszą parafię modlitwą i ofiarami składam serdeczne Bóg zapłać.  W tej chwili trwają prace murarskie.

Misje Fatimskie W NASZEJ parafii: Kończy się rok Maryjny, Rok objawień Matki Bożej Fatimskiej. Nasza PArafia na zakończenie Roku 100 lecia objawień przeżyje czas bardzo wyjątkowy, Misje fatimskie, misje pokutne. Termin Misji 7-13 października 2017 roku. Będziemy gościli O. Pawła Barylaka Salezjanina, który poprowadzi naszą Parafię w objęcia Matki Bożej. Już dziś zapraszam wszystkie grupy duszpasterskie, wszystkich parafian do modlitwy  w intencji misji. zróbmy wszystko by poświęcić czas dla maryi i Jej syna. W niedługim czasie otrzymamy program Misji.