DRUGA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                           14 stycznia 2018

Msze Św. w Niedzielę : 8 3o, 10 oo (Czarna Łąka), 12 oo i 18 oo. Sobota g. 18 oo (niedzielna)

w tygodniu.: ze względu na wyjazd na rekolekcje na nartach do Krynicy Mszy Św. nie będzie.

Godzinki ku czci NMP – niedziela 8 1o

1. Uczniowie, którzy usłyszeli od Jana Chrzciciela słowa: oto Baranek Boże, poszli za Nim i z radością stwierdzili: znaleźliśmy Mesjasza. Każdy, kto pragnie spotkać Pana Jezusa, musi najpierw pójść Go poszukać i potem pozwolić się prowadzić się przez Niego. To takie proste, a wiedzie do zbawienia.

1. Dzisiaj wraz z katolikami na całym świecie modlimy się za migrantów i uchodźców. Zachęcamy, aby w sposób szczególny otoczyć modlitwą naszych rodaków przebywających poza granicami Ojczyzny, ich rodziny oraz duszpasterzy posługujących polskim emigrantom.

1. W środę Kościół w Polsce obchodzi Dzień Judaizmu. Dziękujemy Panu Bogu za wspólną wiarę objawioną na kartach Starego Testamentu.

1. Od czwartku rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

1. W przyszłą niedzielę i poniedziałek przypada Dzień Babci i Dzień Dziadka. Zapraszamy seniorów do wspólnej modlitwy ze swoimi wnukami za tydzień, podczas Mszy Świętej z udziałem dzieci o godz. 12 oo.

1. Niech Jezus – Baranek Boży – wskazuje solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia drogę prowadzącą do zbawienia.

1. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć prasę katolicką; Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny. LOsservatore Romano i Miłujcie się!!!

1. Wszystkim, którzy pomagają naszej parafii modlitwą, wsparciem finansowym na konto parafii jak i inną formą pomocy w przebudowie Kościoła Bóg zapłać. W tej chwili trwają prace przy układaniu dachówki na dachu. Taca w dniu dzisiejszym w całości przeznaczona na naszą przebudowę.