PIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                                                      4 lutego 2018

Msze Św. w Niedzielę : 8 3o, 10 oo (Czarna Łąka), 12 oo i 18 oo.

w tygodniu.: Wtorek, Środa, Czwartek i Piątek g. 18  oo, Sobota g. 18 oo (niedzielna)

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Środę g. 18  oo

Koronka do Bożego Miłosierdzia piątek 17 5o

Godzinki ku czci NMP – niedziela 8 1o

Spowiedź Św. na pół godziny przed Mszą Św.

Pan Jezus przyszedł dzisiaj do nas, tak jak do domu Szymona i Andrzeja, z darem uzdrowienia i duchowego uwolnienia. On wciąż szuka tych, którzy potrzebują Jego pomocy. Bądźmy Mu za to wdzięczni.

W przyszłą niedzielę przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, obchodzone jako Światowy Dzień Chorego. Na uroczystą Mszę Świętą z udzieleniem sakramentu chorych zapraszamy o godz. 8 3o. Sakrament namaszczenia mogą przyjąć osoby chore i w podeszłym wieku, będące w stanie łaski uświęcającej. Zachęcamy rodziny, aby pomogły chorym i starszym krewnym w dotarciu do świątyni.

Przy wyjściu z Kościoła można nabyć prasę katolicką; Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny.   LOsservatore Romano i Miłujcie się!!!

Spotkania grup duszpasterskich:

Kandydaci do Bierzmowania piątek g 18 45.

Dzieci Komunijne sobota g. 10 oo katecheza i próba

Ministranci – sobota g. 11 oo. lektorzy g. 11 3o

Dzieci Komunijne – Msza Św. z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych g. 12 oo

Wszystkim, którzy pomagają naszej parafii modlitwą, wsparciem finansowym na konto  jak i inną formą pomocy w przebudowie Kościoła Bóg zapłać.  W tym tygodniu zostaną zakończone prace dachowe na naszej świątyni. Taca w przyszłym tygodniu będzie przeznaczona tradycyjnie na naszą przebudowę. Będziemy przygotowywali się finansowo na realizację elewacji, którą wykonamy w okresie letnim. Jednak prace budowlane będą się pomału posuwały naprzód.

Solenizantom i jubilatom życzymy wielu łask Bożych, a szczególnie zdrowia duszy i ciała.